Wiosna 2024 - Totalbet 6. Liga 6x6

Kolejka 1

niedziela, 07.04.2024
15:15 Hiszpania NKS Piotrovia7 - 0
17:05 Copanina Szybkowolni FC 4 - 1
18:00 Forteca Bielany Sokil1 - 10
21:00 FC Marina FC Screamers3 - 3

Kolejka 2

niedziela, 14.04.2024
15:15 FC Marina Forteca Bielany9 - 4
16:10 1926 Hiszpania4 - 2
19:00 FC Screamers Szybkowolni FC 4 - 3
19:00 NKS Piotrovia Copanina1 - 2
20:00 Sokil Siopa Strikas9 - 3

Kolejka 3

niedziela, 21.04.2024
14:00 Hiszpania Sokil_ - _
15:15 Szybkowolni FC NKS Piotrovia_ - _
19:00 Forteca Bielany FC Screamers_ - _
20:00 Copanina 1926_ - _
20:00 Siopa Strikas FC Marina_ - _

Kolejka 4

niedziela, 28.04.2024
14:00 Sokil Copanina_ - _
14:00 FC Marina Hiszpania_ - _
18:00 FC Screamers NKS Piotrovia_ - _
19:00 1926 Szybkowolni FC _ - _
21:00 Forteca Bielany Siopa Strikas_ - _

Kolejka 5

niedziela, 12.05.2024
14:00 Hiszpania Forteca Bielany_ - _
16:10 Copanina FC Marina_ - _
19:00 Szybkowolni FC Sokil_ - _
19:00 Siopa Strikas FC Screamers_ - _
20:00 NKS Piotrovia 1926_ - _
21:00 Siopa Strikas 1926_ - _

Kolejka 6

niedziela, 19.05.2024
16:10 Siopa Strikas Hiszpania_ - _
17:05 Forteca Bielany Copanina_ - _
18:00 FC Marina Szybkowolni FC _ - _
19:00 Sokil NKS Piotrovia_ - _
21:00 FC Screamers 1926_ - _

Kolejka 7

niedziela, 09.06.2024
15:15 NKS Piotrovia FC Marina_ - _
17:05 Copanina Siopa Strikas_ - _
18:00 Szybkowolni FC Forteca Bielany_ - _
19:00 Hiszpania FC Screamers_ - _
20:00 1926 Sokil_ - _

Kolejka 8

niedziela, 16.06.2024
16:10 Hiszpania Copanina_ - _
16:10 Forteca Bielany NKS Piotrovia_ - _
18:00 FC Screamers Sokil_ - _
20:00 Siopa Strikas Szybkowolni FC _ - _
21:00 FC Marina 1926_ - _

Kolejka 9

niedziela, 23.06.2024
13:00 Szybkowolni FC Hiszpania_ - _
18:00 Sokil FC Marina_ - _
19:00 1926 Forteca Bielany_ - _
20:00 Copanina FC Screamers_ - _
20:00 NKS Piotrovia Siopa Strikas_ - _
Tabela 1 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 10 24
2 Legion 10 19
3 Haratacze 10 18
4 FC Otamany II 10 16
5 Moszna Squad 10 15
Tabela 2 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Tornado UA 9 22
2 Impuls FC 9 21
3 Dream Team Warsaw 9 19
4 BKS 04 Górki 9 15
5 Los Aspirantos 9 15
Tabela 3 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Zielony Stolik 9 24
2 Team Ivulin Exile 9 21
3 Walec 9 16
4 Drink Team 9 16
5 Wariaty Kuchara 9 12
Tabela 4 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin TUT 9 24
2 Agil at Agord 9 22
3 FC Obłupani 9 17
4 Finansova 9 14
5 FC Wtorki 9 14
Tabela 5 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Team Ivulin Exile 9 23
2 Żoliball 9 22
3 Energetyk 9 18
4 Italian Flowers 9 16
5 Walec II 9 13
Tabela 6 liga 7x7
# Zespół M Pkt
1 Finansova 9 23
2 TS Ameba 9 21
3 TSP Szatańskie Pęto 9 17
4 Razam 9 15
5 FC Stała Gwardia 9 15
Tabela SuperLiga6
# Zespół M Pkt
1 Klaunfiesta 9 21
2 Gramy Czasami 9 21
3 Bad Boys Zielonki 9 20
4 FC NaNkacu 9 15
5 Galicia 9 13
Tabela 2 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Altus 9 22
2 FC Prykarpattia 9 20
3 Gramy Czasami 9 19
4 Union Of Boys 9 15
5 Klaunfiesta 9 12
Tabela 3 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FK Loko 9 22
2 Maghreb United 9 21
3 Korsarze 9 18
4 Kindybały FC 9 16
5 Bate-Sai FC 9 11
Tabela 4 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 W1nners 9 21
2 Galicia 9 19
3 Moonfox 9 18
4 Chłopaki z Baraków 9 16
5 Czumy 9 15
Tabela 5 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UA Team 9 21
2 KS Syfon 9 21
3 X Force For Ever 9 21
4 FC Devs 9 21
5 Raptusy Ursus 9 18
Tabela 6 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 UKS Południe Czosnów 9 22
2 Forteca Bielany 9 19
3 Airwent 9 16
4 Reytan 9 16
5 FC Allians 9 15
Tabela 7 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 FC Albatros 9 24
2 Copanina 9 22
3 Szybka Piłka Młociny 9 19
4 FC Yelonki 9 15
5 Brygada 75 9 15
Tabela 8 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 1926 9 25
2 FC Marina 9 20
3 AJS Parts 9 20
4 Zespół R 9 19
5 Młodzi Perspektywiczni 9 15
Tabela 9 liga 6x6
# Zespół M Pkt
1 Stado Szakali 10 27
2 Sparta 10 22
3 Cool Team 10 18
4 Hiszpania 9 16
5 AM AM Kebab Mokotów 9 12
Sponsorzy