( 1 : 3 )
Jesień 2023 - Totalbet 3. Liga 6x6
Kolejka 7- niedziela, 29 październik 2023
- 15:00
Skład wyjściowy
Szczęki Szczęśliwice
Wydarzenia
Bramki
- 124' Piotr Wąsowski Szczęki Szczęśliwice
- 149' Radosław Ostrowski UKS Południe Czosnów
- 132' Damian Krężlewicz UKS Południe Czosnów
- 130' Jarosław Mamaj UKS Południe Czosnów
- 123' Piotr Krasucki UKS Południe Czosnów
- 117' Kuba Szczepaniak UKS Południe Czosnów
- 109' Karol Dukielski UKS Południe Czosnów
Asysty
- 149' Artur Pregowski UKS Południe Czosnów
- 117' Jarosław Mamaj UKS Południe Czosnów
- 109' Damian Krężlewicz UKS Południe Czosnów
MVP
- 1Jarosław Mamaj UKS Południe Czosnów
Podsumowanie
O godzinie 15 doszło fos straciła w ramach 3 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Szczęki Szczęśliwice vs UKS Południe Czosnów. Już od samego początku spotkania drużyny prezentowały spore zaangażowanie, dzięki czemu cały czas naszym oczom ukazywały się naprzemienne okazje, chociaż bliżej strzelania bramki byli Goście. W końcu po upływie 9 minut sposób na pokonanie bramkarza odnalazł Karol Dukiewski, który silnym strzałem za pola karnego dał swojej drużynie prowadzenie i na protokole widniał wynik 1:0. Ten gol dodał sporo pewności siebie drużynie Południe Czosnów po czym coraz częściej oglądaliśmy ich w akcjach ofensywnych, a to po 8 minutach przyniosło kolejne efekty w postaci gola. W końcówce pierwszych 25 minut drużyny zdołały zdobyć po jeszcze jednym trafieniu i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:3. Po zmienię stron Szczęści Szczęśliwice starały się wrócić na właściwe tory szukając cały czas okazji na gola kontaktowego, jednak dobra gra drużyny przeciwnej w formacji defensywnej cały czas skutecznie im to uniemożliwiała. W dalszej części meczu swoją jakość świetnie potwierdzali Goście, którzy kolejnego w 30 oraz 32 minucie po trafieniach Jarosława zmagania oraz Damiana Krężlewicza wyszli na pewną przewagę 1:5 i po mału można było stwierdzić, która z ekip ostatecznie sięgnie po trzy punkty. W końcówce widowiska wisienkę na torcie dołożył Radosław Ostrowski i pomimo wszelkich starań Gospodarzy nie udało im się zdobyć kolejnych trafień, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:6. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |