( 2 : 2 )
Lato 2021 - 4. Liga 7x7
Kolejka 9- czwartek, 02 wrzesień 2021
- 21:15
Skład wyjściowy
FC Yelonki
Wydarzenia
Bramki
- 134' Maciej Kraśniewski FC Yelonki
- 130' Maciej Kraśniewski FC Yelonki
- 111' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 108' Szymon Milczarek FC Yelonki
- 113' Kamil Grela Gur-Bud
- 109' Kamil Gacan Gur-Bud
Asysty
- 134' Szymon Milczarek FC Yelonki
- 126' Maciej Kraśniewski FC Yelonki
- 126' Daniel Aduku FC Yelonki
- 120' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 111' Szymon Milczarek FC Yelonki
- 108' Maciej Kraśniewski FC Yelonki
- 113' Damian Góra Gur-Bud
- 109' Michał Buczyński Gur-Bud
MVP
- 1Maciej Kraśniewski FC Yelonki
Podsumowanie
W ostatnim meczu 4 Ligi Letniej, FC Yelonki podejmowali Gur-Bud. Gospodarze potrzebowali zwycięstwa, żeby liczyć na podium, ale prócz tego musiało zostać spełnionych jeszcze kilka warunków. W 8 min Maciek Kraśniewski wyłożył piłkę Szymonowi Milczarkowi, który strzałem z dystansu pokonał bramkarza rywali i było 1:0. Minutę później goście doprowadzili do remisu za sprawą Kamila Gacana, któremu asystował Michał Buczyński. W 11 min Milczarek podał do Macieja Skrzeka, który uderzeniem zza pola karnego znów wyprowadza FCY na prowadzenie. Po kolejnych dwóch minutach Kamil Grela po zagraniu od Damiana Góry, strzela na 2:2. Do przerwy wynik już nie uległ zmian. Po zmianie stron, w 26 min, Kraśniewski podał do Daniela Aduku który miną bramkarza i strzelił na 3:2. W 30 i 34 min Maciek Kraśniewski strzelił jeszcze dwie bramki i finalnie Yelonki wygrywają 5:2. Niestety to za mało na podium i FCY kończą na 5 miejscu, zaś GB oczko niżej. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |