( 1 : 8 )
2020 - 1. Liga Zimowa
Kolejka 3- niedziela, 19 styczeń 2020
- 15:00
- Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej
Skład wyjściowy
AnonyMMous
Wydarzenia
Bramki
- 150' Kamil Tarapacz AnonyMMous
- 131' Damian Borowski AnonyMMous
- 115' Kamil Tarapacz AnonyMMous
- 149' Michał Burzyński Moszna Squad
- 148' Kamil Sowa Moszna Squad
- 127' Eryk Stoch Moszna Squad
- 126' Michał Burzyński Moszna Squad
- 124' Michał Burzyński Moszna Squad
- 122' Michał Dryński Moszna Squad
- 121' Michał Dryński Moszna Squad
- 120' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
- 117' Kacper Czyżyk Moszna Squad
- 112' Kamil Sowa Moszna Squad
- 111' Michał Dryński Moszna Squad
- 104' Kamil Kuczewski Moszna Squad
Asysty
- 150' Łukasz Winek AnonyMMous
- 127' Paweł Staniszewski AnonyMMous
- 115' Łukasz Bednarski AnonyMMous
- 148' Kamil Kuczewski Moszna Squad
- 146' Kamil Sowa Moszna Squad
- 127' Michał Burzyński Moszna Squad
- 124' Eryk Stoch Moszna Squad
- 122' Marcin Osowski Moszna Squad
- 121' Marcin Osowski Moszna Squad
- 120' Kamil Kuczewski Moszna Squad
- 117' Grzegorz Kowerski Moszna Squad
- 112' Eryk Stoch Moszna Squad
- 104' Kacper Czyżyk Moszna Squad
MVP
- 1Michał Dryński Moszna Squad
Podsumowanie
Kolejnym bardzo ciekawie zapowiadającym się starciem trzeciej kolejki Pierwszej Ligi Zimowej był pojedynek AnonyMMous z Moszna Squadem. Spotkanie to zgodnie z oczekiwaniami już od pierwszych minut stało na wysokim poziomie i widać było, że żadna ze stron nie zamierza odstawiać nogi. Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do zawodników w czarnych trykotach, w których tym razem występowali jednak gracze MS. Już do przerwy zdeklasowali oni przeciwników, praktycznie rozstrzygając losy meczu w pierwszych 25 minutach, dzięki czemu prowadzili zdecydowanie aż 8:1. Niewiele pod tym względem zmieniło się również w drugiej odsłonie tego starcia. Wciąż to Moszna dyktowała warunki na boisku, ale mimo stwarzania sobie wielu dogodnych sytuacji, razili oni nieskutecznością i przez długi czas utrzymywało się status quo sprzed przerwy. Mimo to bez najmniejszych problemów rozgromili ostatecznie rywali aż 12:3 i dzięki kolejnym trzem punktom wskoczyli na foltel lidera tabeli. Zwycięstwo to było przede wszystkim zasługą trio Dryński-Burzyński-Sowa, którzy łącznie zanotowali dla swojej ekipy aż osiem trafień. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |