( 4 : 1 )
2020 - 1. Liga Zimowa
Kolejka 2- niedziela, 12 styczeń 2020
- 16:00
Skład wyjściowy
Moszna Squad
Wydarzenia
Bramki
- 148' Michał Dryński Moszna Squad
- 143' Kacper Czyżyk Moszna Squad
- 135' Eryk Stoch Moszna Squad
- 128' Eryk Stoch Moszna Squad
- 120' Michał Dryński Moszna Squad
- 110' Michał Dryński Moszna Squad
- 108' Michał Dryński Moszna Squad
- 107' Kacper Czyżyk Moszna Squad
- 150' Emil Gozdołek Papadensy
- 141' Maciej Kurpias Papadensy
- 139' Maciej Kurpias Papadensy
- 125' Maciej Kurpias Papadensy
Asysty
- 148' Michał Burzyński Moszna Squad
- 143' Kamil Kuczewski Moszna Squad
- 120' Kamil Kuczewski Moszna Squad
- 110' Kamil Kuczewski Moszna Squad
- 108' Kamil Kuczewski Moszna Squad
- 150' Maciej Kurpias Papadensy
- 141' Kamil Kuźniewski Papadensy
MVP
- 1Michał Dryński Moszna Squad
Podsumowanie
W ostatnim wreszcie pojedynku drugiej kolejki Pierwszej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku stawiły się ekipy Moszna Squadu oraz Papadensów. Starcie to zdecydowanie lepiej rozpoczęło się dla graczy w czarnych trykotach, którzy zaledwie dziesięciu minut potrzebowali, żeby zbudować sobie bezpieczne, trzybrmkowe prowadzenie po golu Kacpra Czyżyka, a następnie dwóch trafieniach Michała Dryńskiego. Mimo, że później mecz się wreszcie nieco wyrównał, to zdołali oni dowieźć to prowadzenie aż do przerwy, na którą schodzili prowadząc 4:1. Niedługo po zmianie stron kolejne dwa trafienia dołożył jeszcze Eryk Stoch i Moszna miała pełną kontrolę nad sytuacją na boisku. Ekipa Papadensów nie miała zamiaru tak łatwo odpuszczać i zaciekle goniła wynik, co chwilę atakując bramkę rywali, ale nawet hat-trick zdobyty przez Macieja Kurpiasa to było zdecydowanie za mało, żeby odrobić straty sprzed przerwy i zawodnicy MS bez większych problemów dowieźli zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego. Pewne zwycięstwo 8:4 zapewniło im nie tylko kolejne trzy punkty w tabeli, ale również fotel wicelidera po drugiej kolejce rozgrywek. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |