2019 - 2. Liga Zimowa
Kolejka 8- niedziela, 24 luty 2019
- 11:30
Skład wyjściowy
Wariaty Kuchara
Wydarzenia
Bramki
- 3Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
- 1Marcin Taras Wariaty Kuchara
- 1Kacper Czyżyk St. Varsovia
- 4Kamil Małż St. Varsovia
- 1Robert Pirosz St. Varsovia
- 1Bartek Sędzikowski St. Varsovia
- 1David Szwakop St. Varsovia
Asysty
- 1Stanisław Kędzierski Wariaty Kuchara
- 1Paweł Solka Wariaty Kuchara
- 1Wiktor Ziółkowski Wariaty Kuchara
- 1Marcin Branowski St. Varsovia
- 1Marek Ksionek St. Varsovia
- 1Kamil Małż St. Varsovia
- 2Robert Pirosz St. Varsovia
- 2Bartek Sędzikowski St. Varsovia
- 1David Szwakop St. Varsovia
MVP
- 1Kamil Małż St. Varsovia
Podsumowanie
W kolejny starciu przedostatniej kolejki Drugiej Ligi Zimowej zmierzyły się dwie ekipy z dolnych rejonów tabeli, czyli Wariaty Kuchara i St. Varsovia, a spotkanie to miało dwie zupełnie różne odsłony. Pierwsza część meczu miała dość spokojny przebieg i mimo dodognych sytuacji z obu stron zobaczyliśmy w niej tylko trzy trafienia i to ekipa Staśka Kędzierskiego schodziła na przerwę prowadzą skromnie 2:1. Sytuacja na placu gry odwróciła się po zmianie stron, kiedy inicjatywa zdecydowanie przeszła na stronę zawodników w różowych trykotach. Varsovia najpierw doprowadziła do wyrównania, a następnie sama w szybkim tempie odskoczyła rywalom na kilka trafień, przede wszystkim, dzięki bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej Kamila Małża. Wariaty starały się co prawda zniwelować te straty, ale ekipa Michała Witkowskiego kontrolowała już przebieg gry i utrzymując dystans nad przeciwnikami wygrała zdecydowanie całe starcie 8:4. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |