( 5 : 1 )
Wiosna 2024 - Totalbet 9. Liga 6x6
Kolejka 2- niedziela, 14 kwiecień 2024
- 15:15
Skład wyjściowy
Bonifikarta Enjoyers
Wydarzenia
Bramki
- 150' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 148' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 146' Artur Dybała Bonifikarta Enjoyers
- 146' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
- 144' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
- 138' Grzegorz Tymolewski Bonifikarta Enjoyers
- 136' Grzegorz Tymolewski Bonifikarta Enjoyers
- 131' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 120' Grzegorz Tymolewski Bonifikarta Enjoyers
- 113' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
- 110' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
- 108' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 107' Kacper Rutkowski Bonifikarta Enjoyers
- 106' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 143' Michał Brewczuk Przypadkowa Zbieranina
- 141' Michał Brewczuk Przypadkowa Zbieranina
- 129' Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina
- 120' Krystian Szydlik Przypadkowa Zbieranina
Asysty
- 150' Artur Dybała Bonifikarta Enjoyers
- 146' Artur Dybała Bonifikarta Enjoyers
- 146' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 138' Patryk Gregorczyk Bonifikarta Enjoyers
- 136' Artur Dybała Bonifikarta Enjoyers
- 131' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
- 120' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 113' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
- 110' Grzegorz Tymolewski Bonifikarta Enjoyers
- 107' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
- 106' Adrian Ciechomski Bonifikarta Enjoyers
- 143' Bartosz Borys Przypadkowa Zbieranina
- 141' Bartosz Borys Przypadkowa Zbieranina
MVP
- 1Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
Podsumowanie
O godzinie 15:15 doszło do pojedynku między zespołami Bonifikarta Enjoyers oraz FC Samand. Od pierwszych minut tego spotkania już zauważyliśmy mocną przewagę drużyny gospodarzy, która raz po raz zagrażała bramce gości. Widać było, że Samand, które nie jest tą samą ekipy co z zimy ma problemy z ustawianiem się i organizacją. Piłkarze w czerwonych strojach skrzętnie wykorzystywali każdy ich błąd i pewnie kroczyli po następne trafienia. Już pierwsze połowa zakończyła się wynikiem 5:1. W drugiej połowie coś w ekipie gości ruszyło, lecz nie trwało to długo, a gospodarze następnie kontynuowali swoją passę strzelecką. Ostatecznie Bonifikarta wygrała wysoko drugi mecz tej niedzieli i pewnie zgarnęli łącznie ważne dla nich w perspektywie tabeli oraz całego sezonu, zasłużone sześć oczek. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |