( 3 : 5 )
Jesień 2019 - 1. Liga 6x6
Kolejka 5- niedziela, 13 październik 2019
- 12:00
- Centrum Piłkarskie Bemowo
Skład wyjściowy
Bad Boys Zielonki
Wydarzenia
Bramki
- 148' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 143' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 129' Daniel Rosiński Bad Boys Zielonki
- 120' Damian Wawrzeniecki Bad Boys Zielonki
- 115' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
- 109' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
- 148' Albert Szlaga FC NaNkacu
- 141' Paweł Wojsław FC NaNkacu
- 138' Albert Szlaga FC NaNkacu
- 122' Dominik Baćko FC NaNkacu
- 119' Jakub Małachowski FC NaNkacu
- 112' Albert Szlaga FC NaNkacu
- 110' Albert Szlaga FC NaNkacu
- 108' Dominik Baćko FC NaNkacu
Asysty
- 148' Daniel Rosiński Bad Boys Zielonki
- 143' Daniel Rosiński Bad Boys Zielonki
- 129' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
- 120' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 115' Michał Wieczorek Bad Boys Zielonki
- 109' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 148' Dominik Bodych FC NaNkacu
- 138' Jakub Małachowski FC NaNkacu
- 122' Krzysztof Gręziak FC NaNkacu
- 119' Łukasz Żendzian FC NaNkacu
- 112' Paweł Wojsław FC NaNkacu
- 110' Jakub Małachowski FC NaNkacu
- 108' Paweł Wojsław FC NaNkacu
MVP
- Albert Szlaga FC NaNkacu
Podsumowanie
Tempa wciąż nie zamierzają zwalniać zawodnicy FC NaNkacu, którzy również w piątej kolejce Pierwszej Ligi Szóstek zapisali na swoim koncie trzy punkty, tym razem w pokonanym polu pozostawiając Bad Boys Zielonki. Mimo, że zdecydowanym faworytem tego starcia byli wciąż niepokonani w jesiennym sezonie zawodnicy w żółtych koszulkach, to pojedynek ten był nadspodziewanie wyrównany. Od pierwszego gwizdka sędziego NaNkacu miało wizualną przewagę, jednak ich rywale nie mieli zamiaru się łatwo poddawać i nie tracili dystansu do lidera tabeli. Przez praktycznie całą pierwszą połowę między oboma ekipami utrzymywał się stykowy dystans 1-2 trafień i po pierwszej części spotkania ostateczny wynik wciąż pozostawał otwarty. Niewiele pod tym względem zmieniło się również w drugiej odsłonie meczu i chociaż ekipa Pawła Szczepaniaka wciąż goniła wynik, dwukrotnie zdobywając nawet gola kontaktowego, to ich rywale nie pozwolili na urwanie sobie choćby punktu. Przede wszystkim dzięki bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej Alberta Szlagi, który zakończył mecz z dorobkiem aż czterech goli, dowieźli oni skromną przewagę do ostatniego gwizdka sędziego i wygrali całe starcie 8:6, na półmetku rozgrywek zachowując pierwsze miejsce w tabeli. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |