Jesień 2018 - 2. Liga 6x6
Kolejka 9- niedziela, 11 listopad 2018
- 15:00
Skład wyjściowy
FC Devs
Wydarzenia
Bramki
- 2Filip Błoński Fast Trans
- 2Michał Fijałkowski Fast Trans
- 1Tomasz Klimiuk Fast Trans
- 1Dominik Leszczyński Fast Trans
- 4Karol Mroczkowski Fast Trans
- 1Radek Trzciński Fast Trans
Asysty
- 2Filip Błoński Fast Trans
- 1Michał Fijałkowski Fast Trans
- 3Karol Mroczkowski Fast Trans
- 1Piotr Zmitrowicz Fast Trans
MVP
- 1Karol Mroczkowski Fast Trans
Podsumowanie
Na zakończenie wreszcie zmagań dziewiątej kolejce Drugiej Ligi Szóstek doszło do pojedynku FC Devs z Fast Trans, którego stawką były nie tylko trzy punkty, ale dla drugiej z tych ekip także tytuł mistrzowski. Wobec wcześniejszego remisu ASPN z Młodymi Perspektywicznymi drużyna Michała Fijałkowskiego znalazła się w świetnej sytuacji, ponieważ zwycięstwo w tym meczu gwarantowało im pierwsze miejsce na koniec sezonu. Biorąc pod uwagę, że było to starcie dotychczasowego lidera z a przedostatnią drużyną w tabeli, to faworyt mógł tu być tylko jeden, co też szybko potwierdziło się na boisku. Wynik spotkania ładnym strzałem z prawie przewrotki szybko otworzył Karol Mroczkowski, a potem było tylko lepiej i już w pierwszej połowie gracze FT nie pozostawili rywalom najmniejszych złudzeń co do końcowego wyniku, prowadząc pewnie 5:0. Po przerwie dorzucili oni kolejnych sześć trafień i wygrali całe starcie aż 11:0, w czym największą zasługę miał wspominany wcześniej Karol Mroczkowski, kończący mecz z 4 golami i 3 asystami na koncie . Ekipa Michała Fijałkowskiego mimo nienajlepszego startu sezonu szybko zdołała się pozbierać i wygrywając kolejnych siedem meczów z rzędu wyprzedziła wszystkich przeciwników i w ostatniej kolejce zagwarantował sobie mistrzowski tytuł. Gratulacje! |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |