( 10 : 3 )
Wiosna 2021 - 3. Liga 6x6
Kolejka 9- niedziela, 20 czerwiec 2021
- 12:00
Skład wyjściowy
Stara Gwardia
Wydarzenia
Bramki
- 144' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 143' Igor Mushko Stara Gwardia
- 139' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 136' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
- 134' Marcin Cieślak Stara Gwardia
- 130' Marcin Cieślak Stara Gwardia
- 128' Stepan Yashchyshyn Stara Gwardia
- 127' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 125' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 120' Igor Mushko Stara Gwardia
- 119' Igor Mushko Stara Gwardia
- 118' Robert Kamiński Stara Gwardia
- 117' Igor Mushko Stara Gwardia
- 116' Igor Mushko Stara Gwardia
- 114' Igor Mushko Stara Gwardia
- 112' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
- 106' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 102' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 142' Sebastian Dziubak KAC Drink Team
- 141' Wojciech Dziurdziak KAC Drink Team
- 140' Wojtek Kucharek KAC Drink Team
- 137' Wojtek Kucharek KAC Drink Team
- 135' Wojciech Dziurdziak KAC Drink Team
- 132' Wojciech Dziurdziak KAC Drink Team
- 131' Wojciech Dziurdziak KAC Drink Team
- 125' Robert Koprowski KAC Drink Team
- 124' Sebastian Dziubak KAC Drink Team
- 112' Bartosz Zioło KAC Drink Team
- 104' Sebastian Dziubak KAC Drink Team
Asysty
- 144' Bartłomiej Kochman Stara Gwardia
- 143' Robert Kamiński Stara Gwardia
- 139' Stepan Yashchyshyn Stara Gwardia
- 136' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 134' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
- 128' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 127' Krzysztof Łagowski Stara Gwardia
- 125' Marcin Cieślak Stara Gwardia
- 120' Rafał Jaworek Stara Gwardia
- 119' Marcin Cieślak Stara Gwardia
- 117' Marcin Cieślak Stara Gwardia
- 116' Stepan Yashchyshyn Stara Gwardia
- 106' Marcin Cieślak Stara Gwardia
- 102' Stepan Yashchyshyn Stara Gwardia
- 142' Wojciech Dziurdziak KAC Drink Team
- 141' Wojtek Kucharek KAC Drink Team
- 140' Robert Koprowski KAC Drink Team
- 137' Wojciech Dziurdziak KAC Drink Team
- 135' Sebastian Dziubak KAC Drink Team
- 125' Wojtek Kucharek KAC Drink Team
- 104' Robert Koprowski KAC Drink Team
MVP
- 1Rafał Jaworek Stara Gwardia
Podsumowanie
Rywalizacja pomiędzy Starą Gwardią i KAC Drink Team w ramach Trzeciej Ligi Szóstek chociaż nie toczyła się o największą stawkę, to nie była typowym meczem o pietruszkę. Od początku oglądaliśmy tu ofensywny futbol, gdzie obie strony postawiły wymianę ognia. Strzelanie rozpoczął w 2 minucie Rafał Jaworek, ale po chwili wyrównał Sebastian Dziubak. Po chwili Jaworek po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a w 12 minucie poprawił Krzysztof Łagowski. Nie minął moment, a na 3:2 trafił Bartosz Zioło, ale potem inicjatywę przejęli Gwardziści i jeszcze do przerwy prowadzeni przez trio Jaworek, Igor Mushko i Marcin Cieślak zdołali odskoczyć na 10:3. Po zmianie stron nominalni goście zaczęli gonić za co odpowiadali wspomniany Dziubak oraz Wojciech Dziurdziak. Lecz gospodarze nie stracili skuteczności, toteż oglądaliśmy wiele bramek. Finalnie skończyło się na 18:11 dla SG. Stara Gwardia po tej efektownej wygranej wskoczyła na czwarte miejsce, z kolei KAC Drink Team jest przedostatni, ale w tym spotkaniu, a zwłaszcza w drugiej odsłonie, pokazał, że to pozycja poniżej ich potencjału. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |