Wiosna 2019 - 2. Liga 6x6
Kolejka 1- niedziela, 24 marzec 2019
- 11:00
Skład wyjściowy
ASPN Bemowo
Wydarzenia
Bramki
- 2Karol Duk ASPN Bemowo
- 3Stanisław Kędzierski ASPN Bemowo
- 2Mateusz Milewski ASPN Bemowo
- 2Piotr Świstak ASPN Bemowo
- 2Karol Szafirowski ASPN Bemowo
- 1Michał Araźny Gramy Czasami
- 2Grzegorz Domański Gramy Czasami
- 4Karim Hussein Gramy Czasami
- 1Tomasz Piotrowski Gramy Czasami
- 2Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
- 1Paweł Staniszewski Gramy Czasami
Asysty
- 2Karol Duk ASPN Bemowo
- 2Kamil Kowalski ASPN Bemowo
- 1Karol Szafirowski ASPN Bemowo
- 1Michał Araźny Gramy Czasami
- 2Grzegorz Domański Gramy Czasami
- 2Karim Hussein Gramy Czasami
- 1Tomasz Piotrowski Gramy Czasami
MVP
- 1Karol Szafirowski ASPN Bemowo
Podsumowanie
Starcie ASPN Bemowo z Gramy Czasami było z pewnością najbardziej emocjonującym pojedynkiem pierwszej serii gier sezonu wiosennego Drugiej Ligi Szóstek. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy w czerwonych trykotach, jednak jak się później okazało były to miłe złego początki, ponieważ inicjatywa szybko przeszła w ręce ich rywali, którzy już do przerwy zbudowali sobie spokojną przewagę 5:2. Po zmianie stron przez większość czasu na boisku zachowane pozostawało status quo, w którym GC naciskało na rywali starając się zniwelowa starty, a ci utrzymywali dystans 2-3 trafień. Dopiero w samej końcówce udało im się wreszcie najpierw doprowadzić do wyrównania, a następnie samemu wyjść na prowadzenie. Zawodnicy w czerwonych trykotach tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zbyt entuzjastycznie ruszyli jednak do przodu i nadziali się na kontrę rywali, po której padła bramka na 11:11 i obie drużyny musiały się zadowolić podziałem punktów. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |