2018 - 1. Liga Letnia
Kolejka 4- czwartek, 02 sierpień 2018
- 21:15
Skład wyjściowy
Zjazd
Wydarzenia
Bramki
- 2Dawid Helsner Zjazd
- 2Piotr Królczak Zjazd
- 1Jakub Pawlak Zjazd
- 1Sebastian Szymański AnonyMMous
- 1Kamil Tarapacz AnonyMMous
Asysty
- 1Maciej Kowalski Zjazd
- 1Piotr Królczak Zjazd
- 2Daniel Kucharuk Zjazd
- 1Jakub Pawlak Zjazd
- 2Sebastian Urbańczyk AnonyMMous
Czerwone kartki
- 1Maciej Dadas AnonyMMous
MVP
- 1Jakub Pawlak Zjazd
Podsumowanie
Na zakończenie wreszcie zmagań w czwartej kolejce Pierwszej Ligi Szóstek stanęły naprzeciwko siebie ekipy Zjazdu oraz AnonyMMous. Po nadspodziewanie wysokiej przegranej zespołu Tomka Drzała dwa dni wcześniej wydawało się, że to gracze w czarnych koszulkach będą zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak starcie to pokazało, że piłka potrafi być bardzo przewrotna. Mecz ten zdecydowanie lepiej rozpoczął się dla Zjazdu, który już po kilku minutach prowadził 2:0. Nie udało im się jednak dowieźć tej przewagi choćby do przerwy, bo AnonyMMous równie szybko ruszyli do kontrnatarcia i zabrali się do odrabiania strat, doprowadzając w końcu do wyrównania 2:2. Również po zmianie stron przewagę na boisku miała ekipa Maćka Miękiny, która co chwilę atakowała bramkę rywali, nie dając jednak rady sfinalizować tego bramkami. Jak mówi stare przysłowie niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i to ich rywale po strzale z główki Dawida Helsnera ponownie objęli prowadzenie. Anonimowi rzucili się do jeszcze bardziej zaciekłych ataków odsłaniając się tym samym w obronie, co grający z kontry Zjazd wykorzystał trafieniami duetu Królczak-Pawlak i tym samym wygrywając całe starcie 5:2. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |