( 4 : 4 )
Wiosna 2023 - Totalbet 7. Liga 6x6
Kolejka 4- niedziela, 23 kwiecień 2023
- 21:00
Skład wyjściowy
FC Yelonki
Wydarzenia
Bramki
- 150' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 137' Robert Yesayan FC Yelonki
- 135' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 121' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 116' Bartek Pierchała FC Yelonki
- 108' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 106' Szymon Milczarek FC Yelonki
- 150' Maciej Kaczmarek Le Cabaret
- 142' Mateusz Sadowski Le Cabaret
- 118' Marcin Gregorczyk Le Cabaret
- 106' Mateusz Sadowski Le Cabaret
- 102' Mateusz Sadowski Le Cabaret
- 101' Mateusz Sadowski Le Cabaret
Asysty
- 137' Maciek Skrzek FC Yelonki
- 135' Piotr Zaręba FC Yelonki
- 116' Szymon Milczarek FC Yelonki
- 108' Sebastian Małczyński FC Yelonki
- 106' Sebastian Małczyński FC Yelonki
- 1Sebastian Małczyński FC Yelonki
- 150' Tymoteusz Kaczmarek Le Cabaret
- 118' Mateusz Sadowski Le Cabaret
- 106' Karol Gorczyca Le Cabaret
- 102' Jakub Rutkowski Le Cabaret
- 101' Jakub Rutkowski Le Cabaret
MVP
- 1Maciek Skrzek FC Yelonki
Podsumowanie
O godzinie 21:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą FC Yelonki, a Le Cabaret. W to spotkanie od samego początku bardzo dobrze weszli goście, którzy po 2 minutach prowadzili już wynikiem 2:0 po golach Mateusza Sadowskiego. Po chwili jednak to gospodarze przebudzili się i nabrali wiatru w żagle zdobywając bramki po uderzeniach: Szymona Milczarka,Macieja Skrzeka i Bartka Pierchały.W końcówce pierwszej odsłony tego starcia każda z drużyn dołożyła po pięknej bramce i do przerwy wynik był 4:4. W drugie części tego meczu oba zespoły walczyły o piłkę głównie w środkowej strefie boiska i za wszelką cenę chciały doprowadzić do wygranej w tym wyrównanym spotkaniu. W 37 minucie gospodarze mieli dwu bramkową przewagę, jednak w kilka minut goście znowu doprowadzili do sytuacji remisowej z wynikiem 6:6. W samej końcówce po wielkich emocjach zwycięzką bramkę dla gospodarzy zdobył Skrzek i to Yelonki wygrały ten mecz 7:6. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |