( 2 : 2 )
Wiosna 2021 - 2. Liga 6x6
Kolejka 5- niedziela, 16 maj 2021
- 15:00
Skład wyjściowy
KS Syfon
Wydarzenia
Bramki
- 146' Adam Trybus KS Syfon
- 136' Maksymilian Gojdz KS Syfon
- 109' Maksymilian Gojdz KS Syfon
- 107' Maksymilian Gojdz KS Syfon
- 148' Michał Pełka W1nners
- 147' Michał Pełka W1nners
- 145' Piotr Pyłko W1nners
- 143' Dariusz Chojnacki W1nners
- 139' Michał Pełka W1nners
- 138' Patryk Bolek W1nners
- 138' Patryk Bolek W1nners
- 137' Tomasz Prachnio W1nners
- 137' Patryk Bolek W1nners
- 136' Patryk Bolek W1nners
- 134' Patryk Bolek W1nners
- 133' Patryk Bolek W1nners
- 129' Maciej Jurczak W1nners
- 128' Michał Pełka W1nners
- 127' Michał Pełka W1nners
- 120' Patryk Bolek W1nners
- 101' Patryk Bolek W1nners
Asysty
- 107' Aleksander Opolski KS Syfon
- 147' Sebastian Mameła W1nners
- 138' Tomasz Prachnio W1nners
- 137' Tomasz Prachnio W1nners
- 137' Rafał Sołtys W1nners
- 136' Tomasz Prachnio W1nners
- 134' Jarosław Wnuk W1nners
- 133' Dariusz Chojnacki W1nners
- 129' Patryk Bolek W1nners
- 128' Maciej Jurczak W1nners
- 120' Piotr Pyłko W1nners
MVP
- 1Patryk Bolek W1nners
Podsumowanie
O godzinie 15:00 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy KS Syfon, którzy zdecydowanie nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych, a W1nners, którzy przed przystąpieniem do tego meczu mieli dwa zwycięstwa i dwie porażki w bieżącym sezonie. Na papierze faworyt był jasny, jednak gracze Aleksandra Opolskiego, wyszli na to spotkanie bez żadnych kompleksów i po świetnej pierwszej połowie w ich wykonaniu, mieliśmy wyniki 2:2. Jednak po zmianie stron zawodnicy w granatowo-czerwonych strojach obudzili się i zaserwowali nam bardzo jednostronną drugą połowę. Nie pozostawili gospodarzom żadnych szans. Znakomite spotkanie rozegrał Patryk Bolek, który zdobył tego dnia aż 8 bramek oraz Michał Pełka z pięcioma trafieniami na koncie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:17, a dzięki bardzo ważnym trzem punktom zespół W1nners zajął czwartą lokatę w tabeli. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |