( 7 : 1 )
Jesień 2019 - 3. Liga 6x6
Kolejka 4- niedziela, 06 październik 2019
- 12:00
- Centrum Piłkarskie Bemowo
Skład wyjściowy
Akszon Team
Wydarzenia
Bramki
- 135' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 134' Karol Calak Akszon Team
- 132' Piotr Szmidt Akszon Team
- 121' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 118' Karol Calak Akszon Team
- 114' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 111' Piotr Szmidt Akszon Team
- 107' Jakub Korgul Akszon Team
- 106' Łukasz Przeradzki Akszon Team
- 103' Piotr Szmidt Akszon Team
- 150' Piotr Michalak Izba Wytrzeźwień
- 145' Mateusz Kozłowski Izba Wytrzeźwień
- 137' Rafał Jeziorkowski Izba Wytrzeźwień
- 133' Paweł Grosicki Izba Wytrzeźwień
- 133' Mateusz Kozłowski Izba Wytrzeźwień
- 123' Mariusz Grosiak Izba Wytrzeźwień
Asysty
- 135' Karol Calak Akszon Team
- 134' Jakub Korgul Akszon Team
- 132' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 121' Łukasz Przeradzki Akszon Team
- 118' Łukasz Przeradzki Akszon Team
- 114' Piotr Szmidt Akszon Team
- 111' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 107' Łukasz Przeradzki Akszon Team
- 106' Piotr Szmidt Akszon Team
- 103' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 150' Mateusz Kozłowski Izba Wytrzeźwień
- 145' Mariusz Grosiak Izba Wytrzeźwień
- 137' Mariusz Grosiak Izba Wytrzeźwień
MVP
- 1Łukasz Przeradzki Akszon Team
Podsumowanie
W kolejnym pojedynku czwartej już kolejki Trzeciej Ligi Szóstek spotkały sie ze sobą ekipy Akszon Teamu oraz Izby Wytrzeźwień. Na rozstrzygnięcie w tym meczu nie musieliśmy czekać aż do ostatniego gwizdka sędziego, bowiem już po pierwszych 20 minutach losy starcia były praktycznie rozstrzygnięte, a zawodnicy w białych trykotach, prowadzeni do boju przez trio Przeradzki-Dźwilewski-Szmidt, zbudowali sobie aż siedmiobramkową przewagę! Zawodnicy IW tak naprawdę przebudzili się dopiero po zmianie stron, kiedy to wreszcie ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków na bramkę przeciwników. W drugiej połowie przejęli oni inicjatywę i starali się gonić wynik, stopnionwo odrabiając starty sprzed przerwy. Mimo zaciętej pogoni nie udało im się jednak odrobić całości strat i odwrócić losów meczu, który ostatcznie zakończył się spokojną wygraną Akszonu 10:6. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |