( 3 : 3 )
Bostik 10. Liga 6x6
  • czwartek, 25 lipiec 2024
  • 19:00

133' Szymon Prześniak RKS Huragan Czeczotka
128' Patryk Wysocki RKS Huragan Czeczotka
122' Adrian Kaczyński RKS Huragan Czeczotka
120' Adrian Kaczyński RKS Huragan Czeczotka
114' Szymon Prześniak RKS Huragan Czeczotka
109' Szymon Prześniak RKS Huragan Czeczotka
138' Kamil Zawistowski PKO Ubezpieczenia
132' Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia
125' Paweł Paczek PKO Ubezpieczenia
123' Kamil Zawistowski PKO Ubezpieczenia
115' Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia
111' Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia
101' Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia
133' Adrian Kaczyński RKS Huragan Czeczotka
128' Szymon Prześniak RKS Huragan Czeczotka
122' Adam Siok RKS Huragan Czeczotka
120' Szymon Prześniak RKS Huragan Czeczotka
109' Patryk Wysocki RKS Huragan Czeczotka
138' Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia
132' Kamil Zawistowski PKO Ubezpieczenia
125' Kamil Zawistowski PKO Ubezpieczenia
123' Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia
111' Rafał Kalinowski PKO Ubezpieczenia
1Damian Mroczkowski PKO Ubezpieczenia

W 4 kolejce na 10 poziomie rozgrywek Ligi Bemowskiej rywalizowała drużyna RKS Huragan Czeczotka i PKO Ubezpieczenia. Wymarzony start zaliczyli goście strzelając bramkę już w 1 minucie po strzale Damiana Mroczkowskiego. Odpowiedź gospodarzy nastąpiła w 9 minucie, gdzie po akcji drużynowej do bramki trafił Szymon Przaśniak. Na te stratę odpowiedzieli zawodnicy PKO i ponownie bramkarza pokonał Damian Mroczkowski. 3 minuty później w solowej akcji Szymon Przaśniak zdobywa swojego 2 gola. 15 minuta i hattricka kolekcjonuje Damian Mroczkowski. W ostatniej akcji pierwszej połowy Adrian Kaczyński z Huragan Czeczotka zdołał wyrównać wynik spotkania (3;3). Dwie minuty po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę do siatki po ładnej akcji drużynowej trafił Adrian Kaczyński. Parę sekund później Kamil Zawistowski z PKO dał remis po pokonaniu bramkarza rywali (4:4). W 25’ Paweł Paczek z PKO Ubezpieczenia wyprowadził drużynę na prowadzenie (4:5), lecz chwilę później bramkę dającą remis strzelił Patryk Wysocki (5:5). Minęły 4 minuty i Damian Mroczkowski tego dnia postanowił być koszmarem dla bramkarza i dołożył swoje czwarte trafienie (5:6), lecz minutę później na tablicy znów pokazał się remis po bramce Szymona Przaśniaka. Ostatnie minuty meczu i zwycięską bramkę dającą 3 punkty dla PKO Ubezpieczenia daje Kamil Zawistowski. Po bardzo emocjonującym meczu, w którym padło aż 13 bramek, zwycięsko wyszła drużyna PKO Ubezpieczenia wygrywając 6:7.