( 7 : 2 )
Lato 2023 - Totalbet 12. Liga 6x6
Kolejka 4- poniedziałek, 24 lipiec 2023
- 20:30
Skład wyjściowy
Zespół R
Wydarzenia
Bramki
- 137' Paweł Chorostowski Zespół R
- 133' Agaton Koziński Zespół R
- 132' Paweł Chorostowski Zespół R
- 123' Norbert Chorostowski Zespół R
- 120' Norbert Chorostowski Zespół R
- 114' Paweł Chorostowski Zespół R
- 109' Norbert Chorostowski Zespół R
- 107' Norbert Chorostowski Zespół R
- 106' Norbert Chorostowski Zespół R
- 103' Norbert Chorostowski Zespół R
- 102' Michał Kawa Zespół R
- 138' Andrej Haponov PAOK Syfoniki
- 117' Jan Trzaskoma PAOK Syfoniki
- 110' Jan Trzaskoma PAOK Syfoniki
Asysty
- 133' Paweł Chorostowski Zespół R
- 132' Piotr Miszczuk Zespół R
- 120' Paweł Chorostowski Zespół R
- 109' Piotr Miszczuk Zespół R
- 106' Paweł Chorostowski Zespół R
- 102' Norbert Chorostowski Zespół R
- 117' Albert Lichnerowicz PAOK Syfoniki
- 110' Krzysztof Korzeniewicz PAOK Syfoniki
MVP
- 1Norbert Chorostowski Zespół R
Podsumowanie
W konfrontacji Zespołu R z PAOK-iem Syfoniki w ramach rozgrywek Dwunastej Ligi Szóstek spodziewaliśmy się zaciętym zawodów. Tymczasem było to całkowicie jednostronne widowisko. Już w 2 minucie wynik otworzył Michał Kawa, nie minęło 60 sekund, gdy Norbert Chorostowski, na raty, ale skutecznie podwyższył na 2:0. Po 9 minutach ten zawodnik miał już na koncie 4 gole i w zasadzie było po meczu. Co prawda goście starali się potem odgryzać, dwie bramki zdobył Jan Trzaskoma, ale do przerwy mieliśmy aż 7:2. W drugiej odsłonie ZR kontynuowali swoje show. Drużyna w błękitnych trykotach kierowana przez duet Norbert Chorostwoski – Kuba Chorostwoski bezlitośnie wypunktowała przeciwników, triumfując finalnie 11:3. Było to w pełni zasłużone zwycięstwo, które pozwoliło Zespołowi R awansować na drugą pozycję. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |