( 10 : 4 )
Wiosna 2021 - 3. Liga 6x6
Kolejka 6- niedziela, 23 maj 2021
- 14:00
Skład wyjściowy
La Zabava
Wydarzenia
Bramki
- 150' Paweł Staniszewski La Zabava
- 145' Robert Kaczorowski La Zabava
- 145' Krzysztof Sobolewski La Zabava
- 143' Marcin Ziętek La Zabava
- 132' Krzysztof Sobolewski La Zabava
- 130' Paweł Staniszewski La Zabava
- 122' Paweł Staniszewski La Zabava
- 121' Krzysztof Sobolewski La Zabava
- 116' Paweł Szcześniewski La Zabava
- 114' Krzysztof Sobolewski La Zabava
- 112' Robert Kaczorowski La Zabava
- 107' Paweł Staniszewski La Zabava
- 106' Krzysztof Sobolewski La Zabava
- 105' Paweł Staniszewski La Zabava
- 102' Marcin Ziętek La Zabava
- 150' Jacek Tarasiuk Teraz Kolska
- 148' Fabian Rivera Teraz Kolska
- 129' Jacek Tarasiuk Teraz Kolska
- 125' Michał Salamończyk Teraz Kolska
- 125' Łuksz Sałkiewicz Teraz Kolska
- 120' Michał Salamończyk Teraz Kolska
- 110' Paweł Magdziak Teraz Kolska
Asysty
- 150' Krzysztof Sobolewski La Zabava
- 145' Tomasz Bareja La Zabava
- 145' Paweł Staniszewski La Zabava
- 132' Paweł Staniszewski La Zabava
- 121' Paweł Staniszewski La Zabava
- 105' Tomasz Muszyński La Zabava
- 125' Fabian Rivera Teraz Kolska
MVP
- 1Paweł Staniszewski La Zabava
Podsumowanie
O godzinie 14 stanęły naprzeciwko siebie zespoły LaZabava i Teraz Kolska. Gospodarze nadal nie składają broni w walce o mistrzostwo, dlatego wiedzieli, że nie mogą sobie więcej pozwolić na stratę punktów. Z kolei forma gości pozostawia wiele do życzenia i chcieli w końcu przełamać złą passę. Zgodnie z przewidywaniami, strzelanie w tym meczu rozpoczęli w 2 minucie zawodnicy w zielonych koszulkach, a po 7 minutach było już 4:0. W 10 minucie zawodnicy Kolskiej zdołali pokonać bramkarza gości, ale zawodnicy Marcina Ziętkaodpowiedzieli na to kolejnymi czterema trafieniami. W końcówce pierwszej połowy zawodnicy w żółtych strojach nieco się ożywili i zdołali zdobyć jeszcze trzy bramki, z kolei w LaZabavie doskonale w ofensywie spisywał się duet Sobolewski – Staniszewski i ostatecznie na przerwę schodziliśmy z wynikiem 10:4. Po zmianie stron gospodarze nie zamierzali przestawać strzelać, a swój okazały już dorobek powiększali popularni Stanisz i Sobol. Goście również mieli swoje sytuacje, ale zaliczka z pierwszej połowy pozwoliła doświadczonym gospodarzom na utrzymanie korzystnego wyniku i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 16:7. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |