( 5 : 2 )
Jesień 2020 - 3. Liga 6x6
Kolejka 8- niedziela, 15 listopad 2020
- 09:00
Skład wyjściowy
Chłopcy do bicia
Wydarzenia
Bramki
- 148' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
- 139' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
- 120' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
- 111' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
- 109' Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
- 105' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
- 104' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
- 150' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
- 134' Remigiusz Cichocki Prosektorium
- 115' Bartek Połomski Prosektorium
- 110' Paweł Szostak Prosektorium
Asysty
- 148' Marcin Perekitko Chłopcy do bicia
- 139' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
- 120' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
- 111' Jacek Trych Chłopcy do bicia
- 109' Mateusz Dąbrowski Chłopcy do bicia
- 105' Maciej Lewandowski Chłopcy do bicia
- 104' Piotr Idzikowski Chłopcy do bicia
- 150' Marcin Cichocki Prosektorium
- 134' Bartek Połomski Prosektorium
- 115' Paweł Szostak Prosektorium
- 110' Remigiusz Cichocki Prosektorium
Żółte kartki
- 135' Arkadiusz Dmowski Prosektorium
- 132' Tomasz Słodki Prosektorium
MVP
- 1Maciej Dubicki Chłopcy do bicia
Podsumowanie
Oba zespoły przed tym spotkaniem dzieliła różnica zaledwie dwóch oczek na korzyść Chłopców do Bicia, zatem zwycięzca miał szansę uplasować się na ostatnim miejscu podium po ósmej kolejce. Pierwsze 9 minut przebiegało pod dyktando Chłopców w białych trykotach, którzy zdołali w tym czasie zaaplikować rywalom 3 bramki, dwukrotnie za sprawą Mateusza Dąbrowskiego i raz Macieja Dubickiego. Warto podkreślić urodę pierwszej akcji bramkowej, w której będący tyłem do pola karnego Piotr Idzikowski, zagrał piętą w powietrzu do Dąbrowskiego w taki sposób, że piłka ominęła bramkarza i strzelcowi pozostało skierować piłkę do siatki, co uczynił kolanem. Prosektorium odgryzło się w 10 minucie, po akcji Remka Cichockiego i finalizacji Pawła Szostaka, lecz minutę później ponownie Dubicki podwyższył na 4:1 po asyście Jacka Trycha. Prosektorium nie składało broni i pokusiło się o drugą bramkę w 15 minucie, w której Paweł Szostak obsłużył podaniem Bartłomieja Połomskiego, dopełniającego formalności. 5 minut przed przerwą Maciej Dubicki skompletował hattricka i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:2 dla ChdB. Przebieg drugiej części spotkania był bardziej wyrównany, w której każda z drużyn zdobyła po dwie bramki i mecz zakończył się zwycięstwem Chłopców do bicia 7:4, którzy tym samym utrzymali pozycję na najniższym stopniu podium. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |