( 5 : 1 )
Jesień 2019 - 3. Liga 6x6
Kolejka 7- niedziela, 27 październik 2019
- 09:00
- Centrum Piłkarskie Bemowo
Skład wyjściowy
Zespół Niespokojnych Nóg
Wydarzenia
Bramki
- 144' Paweł Majkowski Zespół Niespokojnych Nóg
- 130' Mateusz Sieradziński Zespół Niespokojnych Nóg
- 119' Mateusz Wolszczak Zespół Niespokojnych Nóg
- 118' Artur Bielecki Zespół Niespokojnych Nóg
- 116' Damian Majewski Zespół Niespokojnych Nóg
- 114' Damian Majewski Zespół Niespokojnych Nóg
- 114' Mateusz Wolszczak Zespół Niespokojnych Nóg
- 149' Jakub Korgul Akszon Team
- 147' Karol Calak Akszon Team
- 146' Jakub Stankiewicz Akszon Team
- 136' Jakub Stankiewicz Akszon Team
- 127' Karol Calak Akszon Team
- 110' Kamil Dźwilewski Akszon Team
Asysty
- 144' Mateusz Wolszczak Zespół Niespokojnych Nóg
- 130' Damian Majewski Zespół Niespokojnych Nóg
- 119' Damian Majewski Zespół Niespokojnych Nóg
- 118' Paweł Majkowski Zespół Niespokojnych Nóg
- 116' Kacper Czyżyk Zespół Niespokojnych Nóg
- 114' Mateusz Sieradziński Zespół Niespokojnych Nóg
- 114' Kacper Czyżyk Zespół Niespokojnych Nóg
- 147' Kamil Dźwilewski Akszon Team
- 127' Piotr Urbański Akszon Team
- 110' Karol Calak Akszon Team
MVP
- 1Damian Majewski Zespół Niespokojnych Nóg
Podsumowanie
W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku siódmej kolejki Trzeciej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą dwie ekipy wciąż walczące o miejsce na podium na koniec sezonu, czyli Zespół Niespokojnych Nóg oraz Akszon Team. W starcie to lepiej weszli zwodnicy w białych koszulkach, którzy jako pierwsi zapisali na swoim koncie trafienie, ale jak się później okazało były to miłe złego początki i jeszcze przed przerwą to ich rywale przejęli inicjatywę w tym starciu, prowadząc zdecydowanie po pierwszej połowie 5:1. Wydawało się, że gracze w czarnych trykotach mają sytuację pod pełną kontrolą, ale od wznowienia gry to Akszon ruszył do zdecydowanych ataków, stopniowo odrabiając straty. Na minutę przed końcem starcia udało im się zanotować bramkę kontaktową, a chwilę później mogli doprowadzić do wyrównania, ale piłka nieszczęśliwie dla nich odbiła się od słupka, grzebiąc szansę na wywalczenie choćby remis. Ostatecznie to Zespół Niespokojnych Nóg dowiózł trzy punkty do ostatniego gwizdka sędziego, wygrywając minimalnie całe starcie 7:6. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |