( 6 : 1 )
Jesień 2019 - 2. Liga 6x6
Kolejka 5- niedziela, 13 październik 2019
- 11:00
- Centrum Piłkarskie Bemowo
Skład wyjściowy
Dziki Futbolu
Wydarzenia
Bramki
- 150' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 148' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 148' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 144' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 139' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 137' Marcin Taras Dziki Futbolu
- 135' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 134' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 129' Artur Miszkiewicz Dziki Futbolu
- 121' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 118' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 115' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
- 110' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 109' Artur Miszkiewicz Dziki Futbolu
- 104' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 148' Grzegorz Walisiak Gramy Czasami
- 121' Piotr Skiba Gramy Czasami
Asysty
- 139' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 135' Marcin Taras Dziki Futbolu
- 129' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
- 121' Artur Miszkiewicz Dziki Futbolu
- 118' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 115' Daniel Kościński Dziki Futbolu
- 109' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 148' Grzegorz Domański Gramy Czasami
- 121' Tomasz Muszyński Gramy Czasami
MVP
- 1Adrian Rączka Dziki Futbolu
Podsumowanie
W zdecydowanie najbardziej jednostronnym pojedynku piątej już kolejki Drugiej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą ekipy Dzików Futbolu oraz Gramy Czasami. Przed spotkaniem wydawało się, że będzie to dość wyrównane starcie, dwóch ekip plasujących się w środku stawki, jednak boiskowa rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Zawodnicy w błękitnych trykotach nie mieli zamiaru pozostawiać niczego przypadkowi i już od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli do zdecydowanych ataków, co szybko przyniosło im kolejne bramki na koncie. Już do przerwy prowadzili oni zdecydowanie 6:1, ale również po zmianie stron nie mieli zamiaru zwalniać tempa. Dziki, prowadzone do boju przez trio Rączka-Głowala-Jaworek nie pozostawili przeciwnikom najmniejszych złudzeń co do końcowego wyniku meczu, atakując jeszcze zacieklej niż w pierwszej połowie. Ostatecznie bez najmniejszych problemów rozgromili oni swoich rywali aż 15:2, zapisując tym samym na swoim koncie drugie zwycięstwo w sezonie. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |