( 10 : 1 )
Jesień 2023 - Totalbet SuperLiga6
Kolejka 10- niedziela, 26 listopad 2023
- 21:00
Skład wyjściowy
Wilki
Wydarzenia
Bramki
- 147' Kamil Malinowski Wilki
- 143' Aleksandr Petrovskyi Wilki
- 135' Kamil Malinowski Wilki
- 134' Kamil Malinowski Wilki
- 132' Alek Janiszewski Wilki
- 131' Alek Janiszewski Wilki
- 124' Kamil Malinowski Wilki
- 122' Kamil Malinowski Wilki
- 121' Kamil Malinowski Wilki
- 120' Yegor Boiko Wilki
- 118' Kamil Malinowski Wilki
- 116' Alek Janiszewski Wilki
- 111' Jakub Jędrzejczyk Wilki
- 110' Marcin Rowiński Wilki
- 109' Kamil Malinowski Wilki
- 102' Kamil Malinowski Wilki
- 142' Dawid Szczepek Altus
- 126' Daniel Łukaszyk Altus
- 123' Marek Furjan Altus
Asysty
- 147' Alek Janiszewski Wilki
- 143' Kamil Malinowski Wilki
- 135' Alek Janiszewski Wilki
- 134' Aleksandr Petrovskyi Wilki
- 132' Kamil Malinowski Wilki
- 131' Jakub Jędrzejczyk Wilki
- 124' Marcin Rowiński Wilki
- 122' Alek Janiszewski Wilki
- 121' Alek Janiszewski Wilki
- 118' Alek Janiszewski Wilki
- 116' Kamil Malinowski Wilki
- 111' Alek Janiszewski Wilki
- 109' Yegor Boiko Wilki
- 102' Yegor Boiko Wilki
- 126' Dawid Celt Altus
- 123' Dawid Szczepek Altus
MVP
- 1Kamil Malinowski Wilki
Podsumowanie
Dla Altusa spotkanie w ramach SuperLigi6 z Wilkami było trzecim tego dnia, zatem spodziewaliśmy się, że zmęczenie da znać o sobie. I faktycznie miało to wpływ na końcowy wynik, ale nie chcemy umniejszać też nominalnym gospodarzom, którzy zaprezentowali się wprost fantastycznie. Od początku załoga w szarych trykotach wskoczyła na najwyższe obroty i już po 11 minutach było 4:0. Potem duet Alek Janiszewski – Kamil Malinowski kontynuował dzieło zniszczenia i jeszcze do przerwy zrobiło się 10:1. Po zmianie stron gospodarze nieco tylko poluzowali, ale nie na tyle, żeby zdobywać kolejne gole. Prym w tym wiódł zwłaszcza Malinowski, który aż dziewięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców, pieczętując tytuł najlepszego snajpera ligi. Finalnie Wilki po całkowicie jednostronnym widowisku zwyciężyli 16:3 i dzięki temu wygrali swoją grubę. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |