( 5 : 2 )
Jesień 2023 - Totalbet 7. Liga 6x6
Kolejka 1- niedziela, 17 wrzesień 2023
- 17:00
Skład wyjściowy
Gur-Bud
Wydarzenia
Bramki
- 146' Jakub Wszołkowski Gur-Bud
- 125' Piotr Denert Gur-Bud
- 119' Kamil Grela Gur-Bud
- 119' Damian Góra Gur-Bud
- 113' Patryk Radomski Gur-Bud
- 105' Damian Góra Gur-Bud
- 143' Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
- 138' Andrzej Przeradzki Ojcowie RKS-u
- 112' Przemysław Zbiciak Ojcowie RKS-u
- 111' Łukasz Piwiński Ojcowie RKS-u
Asysty
- 146' Patryk Radomski Gur-Bud
- 125' Paweł Kowalik Gur-Bud
- 119' Damian Góra Gur-Bud
- 115' Błażej Grela Gur-Bud
- 113' Jakub Wszołkowski Gur-Bud
- 105' Jakub Wszołkowski Gur-Bud
- 138' Przemysław Zbiciak Ojcowie RKS-u
- 112' Łukasz Piwiński Ojcowie RKS-u
- 1Łukasz Wieczorek Ojcowie RKS-u
- 1Tomasz Mikoś Ojcowie RKS-u
MVP
- 1Patryk Radomski Gur-Bud
Podsumowanie
O godzinie 17:00 rozpoczął się mecz pomiędzy ekipą Gur- Bud, a Ojcowie RKS-u. Już w 5 minucie spotkania wynik otworzyli gospodarze,dzięki kapitalnej bramce Damiana Góry.Po kilku akcjach z obu stron, to goście doprowadzili do remisu po bramce Łukasza Piwińskiego.Po chwili oba zespoły wymieniły się po golu i wynik byłjuż 2:2.Jednak w ostatniej fazie pierwszej połowy to gospodarze zachowali zimną krew i zdobyli aż 3 bramki autorstwa: Radomskiego, Kamila Greli i Denerta.Do przerwy wynik byłaż 5:2 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie tego widowiska goście nie dali za wygraną i szybko zaczęli odrabiać straty po kapitalnych bramkach autorstwa:Łukasza Wieczorka i Andrzeja Przeradzkiego.Jednak to nie wystarczyło i w końcówce to gospodarze dołożyli świetną bramkę po szybkiej akcji autorstwa Wszołkowskiego i wynik końcowo był 6:4 dla gospodarzy. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |