( 3 : 5 )
Bostik 10. Liga 6x6
  • wtorek, 13 sierpień 2024
  • 19:00

136' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
134' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
129' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
123' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
120' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
105' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
104' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
109' Łukasz Nowakowski Neostands
108' Kamil Kołosone Neostands
103' Cezary Koper Neostands
102' Cezary Koper Neostands
136' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
129' Mateusz Sapierzyński Bonifikarta Enjoyers
123' Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers
120' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
105' Filip Bejda Bonifikarta Enjoyers
104' Mateusz Jasztal Bonifikarta Enjoyers
109' Kamil Kołosone Neostands
108' Robert Jarosz Neostands
103' Patryk Dziczek Neostands
1Damian Wolak Bonifikarta Enjoyers

Mecz pomiędzy Bonifikarta Enjoyers a Neostands był niesamowitym widowiskiem. Od samego początku spotkania Neostands zaskoczyło rywali, szybko zdobywając dwa gole. Cezary Koper, w zaledwie 2. i 3. minucie, pokonał bramkarza Bonifikarty, dając gościom prowadzenie 2:0. Jednak Bonifikarta szybko zareagowała na tę stratę punktów. Już w 4. minucie Damian Wolak zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy, a chwilę później, w 5. minucie, Mateusz Jasztal doprowadził do remisu 2:2. Mecz był bardzo dynamiczny, a w 8. minucie Kamil Kołosone przywrócił Neostands na prowadzenie, strzelając trzecią bramkę. Parę sekund później Łukasz Nowakowski wpisał się na listę strzelców zwiększając przewagę Neostands do 4:2. W końcówce pierwszej połowy obie drużyny zdołały jeszcze zdobyć po bramce. Neostands strzeliło piątą bramkę, jednak Bonifikarta odpowiedziała, dzięki czemu wynik przed przerwą wyniósł 3:5. Druga połowa zaczęła się od walki o każdą piłkę. W 23. minucie Mateusz Jasztal zdobył kontaktową bramkę dla Bonifikarty, a w 29. minucie Damian Wolak, strzelając swojego trzeciego gola, doprowadził do remisu 5:5. Gospodarze, napędzeni entuzjazmem, nie zwolnili tempa. W 34. minucie Mateusz Jasztal znów wpisał się na listę strzelców, a dwa minuty później Damian Wolak, co tylko podkreśliło jego znakomitą formę w tym meczu, zdobył swoją trzecią bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:5 na korzyść Bonifikarta Enjoyers. Obie drużyny po niezwykle zaciętej walce, pokazały charakter i umiejętności.