( 1 : 5 )
2020 - 3. Liga Zimowa
Kolejka 3- niedziela, 19 styczeń 2020
- 13:00
- Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej
Skład wyjściowy
Agil at Agord
Wydarzenia
Bramki
- 140' Damian Metryka Agil at Agord
- 130' Michał Gerymski Agil at Agord
- 107' Michał Gerymski Agil at Agord
- 149' Mariusz Lech Bad Boys Zielonki
- 148' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 142' Damian Wawrzyniecki Bad Boys Zielonki
- 141' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
- 138' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
- 124' Damian Wawrzyniecki Bad Boys Zielonki
- 120' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 119' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
- 117' Mariusz Lech Bad Boys Zielonki
- 104' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
Asysty
- 140' Daniel Grynczel Agil at Agord
- 130' Jan Śmigielski Agil at Agord
- 107' Damian Metryka Agil at Agord
- 145' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
- 142' Mariusz Lech Bad Boys Zielonki
- 141' Kamil Bieńko Bad Boys Zielonki
- 138' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
- 124' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
- 120' Kamil Bieńko Bad Boys Zielonki
- 119' Patryk Winczura Bad Boys Zielonki
- 117' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
- 109' Kamil Bieńko Bad Boys Zielonki
MVP
- 1Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
Podsumowanie
W kolejnym starciu trzeciej kolejki Trzeciej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy Agil at Agord oraz Bad Boys Zielonki. Spotkanie to lepiej rozpoczęło się dla pierwszej z tych ekip, która otworzyła wynik meczu po trafieniu Michała Gerymskiego, ale jak się później okazało były to miłe złego początki. Inicjatywa szybko przeszła w ręce ich rywali, którzy przede wszystkim dzięki bardzo dobrej postawie i skuteczności Marcina Matysiaka już do przerwy prowadzili pewnie 5:1. Przez pierwsze minuty po zmianie stron gracze w czerwono czarnych trykotach starali się zniwelować te starty, ale ekipa BBZ przez cały czas miała przebieg spotkania pod pełną kontrolą. W ostatnich minutach dodatkowo znowu włączyli piąty bieg ruszając ostrzej na bramkę rywali i jeszcze bardziej powiększyli swoje prowadzenie, dzięki czemu po ostatnim gwizdku sędziego cieszyć się mogli z pewniej wygranej 10:3 i kolejnych trzech punktów w tabeli. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |