( 3 : 3 )
2020 - 2. Liga Zimowa
Kolejka 2- niedziela, 12 styczeń 2020
- 12:00
Skład wyjściowy
KS Precyzyjny Browar
Wydarzenia
Bramki
- 144' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
- 135' Maciej Chorostowski KS Precyzyjny Browar
- 130' Karol Kubicki KS Precyzyjny Browar
- 128' Karol Kubicki KS Precyzyjny Browar
- 123' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
- 107' Rafał Goluch KS Precyzyjny Browar
- 103' Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
- 143' Jakub Małachowski FC NaNkacu
- 141' Łukasz Żendzian FC NaNkacu
- 138' Paweł Wojsław FC NaNkacu
- 117' Łukasz Żendzian FC NaNkacu
- 112' Paweł Wojsław FC NaNkacu
- 109' Dominik Bodych FC NaNkacu
Asysty
- 128' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
- 107' Adrian Orlik KS Precyzyjny Browar
- 103' Maciej Chorostowski KS Precyzyjny Browar
- 141' Paweł Wojsław FC NaNkacu
- 138' Dominik Bodych FC NaNkacu
- 117' Paweł Wojsław FC NaNkacu
- 112' Dominik Baćko FC NaNkacu
- 109' Maciej Paluchowski FC NaNkacu
Żółte kartki
- 1Karol Kubicki KS Precyzyjny Browar
- 1Paweł Wojsław FC NaNkacu
MVP
- 1Damian Falęta KS Precyzyjny Browar
Podsumowanie
W meczu numer trzy tej serii Drugiej Ligi Zimowej los skojarzył drużyny, które od zwycięstw rozpoczęły swoją przygodę z tą edycją Ligi Bemowskiej, a dokładnie KS Precyzyjny Browar podejmował FC NaNkacu. Jedni i drudzy ponadto w podobnych stosunkach pokonali swoich rywali, a zatem spodziewaliśmy się piłkarskiej uczty. Intuicja nas nie zawiodła bo obejrzeliśmy naprawdę kapitalne zawody. Lepiej mecz rozpoczął ”Precyzyjny Browar”, który już po siedmiu minutach prowadził 2:0. Potem jednak do głosu doszli goście, którzy mozolnie odrabiali straty, by w siedemnastej minucie objąć prowadzenie 3:2. Ostatnie słowo w tej części należało jednak do gospodarzy, którzy dwie minuty przed przerwą ustalili rezultat pierwszej odsłony na 3:3. Po zmianie stron powtórzył nam się niemal scenariusz z pierwszej połowy. Mianowicie pierwsi do głosu doszli gracze w granatowych trykotach, którzy w dziesięć minut wbili trzy gole, odskakując na 6:3. Potem jednak znów do odrabiania strat ruszyli „Kacu”, którzy powtórzyli wyczyn sprzed przerwy i odrobili straty, doprowadzając na siedem minut przed końcem meczu do stanu 6:6. Niespełna minutę potem z rzutu wolnego przymierzył jednak najlepszy na placu Damian Falęta, który jak się za chwilę okazało ustalił wynik meczu, bo mimo szalonej końcówki wyniki już nie drgnął. Ostatecznie po świetnym widowisku KS Precyzyjny Browar pokonał FC NaNkacu 7:6, odnosząc swoje drugie zwycięstwo tej zimy. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |