( 4 : 3 )
Lato 2023 - Totalbet 9. Liga 6x6
Kolejka 7- środa, 16 sierpień 2023
- 21:15
Skład wyjściowy
KS Syfon
Wydarzenia
Bramki
- 140' Jakub Grunas KS Syfon
- 140' Marcel Gorczyca KS Syfon
- 137' Piotr Jagiełło KS Syfon
- 136' Piotr Jagiełło KS Syfon
- 132' Jakub Grunas KS Syfon
- 124' Tomasz Cyryłowski KS Syfon
- 114' Albert Leśniewski KS Syfon
- 111' Tomasz Cyryłowski KS Syfon
- 105' Mikołaj Szczurowski KS Syfon
- 135' Volodymyr Ufimtsev Airwent
- 122' Stanislaw Oseleochenko Airwent
- 119' Dmytro Zhdanov Airwent
- 113' Dmytro Zhdanov Airwent
- 112' Stanislaw Oseleochenko Airwent
Asysty
- 140' Andrej Haponov KS Syfon
- 140' Albert Leśniewski KS Syfon
- 137' Albert Leśniewski KS Syfon
- 136' Jakub Grunas KS Syfon
- 132' Wojtek Kucharek KS Syfon
- 114' Jakub Grunas KS Syfon
- 111' Jakub Grunas KS Syfon
- 135' Anton Schevchenko Airwent
- 122' Anton Schevchenko Airwent
- 117' Volodymyr Ufimtsev Airwent
- 113' Stanislaw Oseleochenko Airwent
Żółte kartki
- 1Jakub Grunas KS Syfon
- 1Tomasz Cyryłowski KS Syfon
- 1Anton Schevchenko Airwent
Czerwone kartki
- 1Tomasz Cyryłowski KS Syfon
MVP
- 1Jakub Grunas KS Syfon
Podsumowanie
W hicie 7 serii gier w 9 lidze KS Syfon miał okazję zdetronizować Airwent. Goście pojawili się na Obrońców Tobruku 11 w nieco okrojonym składzie, a to dość szybko poskutkowało otwarciem wyniku przez ich rywali, którzy do 11 minuty wygrywali już 3:0. Wtedy ekipa Darka Malewskiego obudziła się z głębokiego snu i zaczęła pogoń za Syfonem. Już niedługo potem złapali kontakt i na przerwę schodzili z rezultatem 4:3. Tuż po zmianie stron Stanislav Oseleochenko doprowadził do remisu, jednak z takiego stanu rzeczy Airwent nie cieszył się przesadnie długo, bowiem gospodarze nakręcali się z minuty na minutę, a szósty bieg wrzucił Kuba Grunas, który poprowadził swoją ekipę do zwycięstwa. Goście próbowali walczyć, jednak byli już od pewnego momentu nieco bezradni i finalnie przegrywają to spotkanie 10:5. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |