( 1 : 2 )
Bostik 11. Liga 6x6
  • poniedziałek, 08 lipiec 2024
  • 19:00

124' Rafał Hołubicki PNP Mehisto
110' Mateusz Reich PNP Mehisto
140' Michał Zacharzewski Cool Team III
125' Daniel Jabs Cool Team III
105' Dominik Gruszewski Cool Team III
103' Mateusz Popielarski Cool Team III
124' Patryk Pleskot PNP Mehisto
110' Piotr Bors PNP Mehisto
140' Oskar Kurek Cool Team III
125' Oskar Kurek Cool Team III
105' Oskar Kurek Cool Team III
1Oskar Kurek Cool Team III

W starciu Bostik Jedenastej Ligi Szóstek pomiędzy PNP Mehisto i Cool Teamem III delikatnym faworytem wydawała się załoga w żółtych trykotach. Tymczasem to nominalni goście już po 5 minutach prowadzili 0:2 po uderzeniach Mateusza Popielarskiego oraz Dominika Gruszewskiego. Gospodarze po tych dwóch ciosach dość szybko się ocknęli i w 10 minucie, po ładnym strzale z dystansu Mateusza Reicha, złapali kontakt na 1:2. Mimo okazji z obu stron, ten wynik do przerwy już się nie zmienił. Niedługo po zmianie stron Patryk Pleskot zagrał do Rafała Hołubickiego, a ten w swoim stylu dał remis 2:2 swojej ekipie. Lecz nie minęło 60 sekund, gdy po akcji Oskara Kurka i Daniela Jabsa zrobiło się 2:3. Potem CT III mieli swoje szanse na kolejne gole, ale znakomicie w bramce spisywał się Piotr Bors. A w 32 minucie PNP mogli i powinni wyrównać, ale świetnej kontry Kostii Stsiazhko nie zdążył zamknąć Paweł Pyzel. W 38 minucie kolejną znakomitą interwencją popisał się Bors, za chwilę gospodarze po uderzeniu Wiktora Kozłowskiego obili słupek, goście zdołali się obronić i wyprowadzili kontrę. Najlepszy na placu Oskar Kurek zagrał do Michała Zacharzewskiego, a ten dobił rywali, ustalając rezultat na 2:4. Cool Team III po udanym występie zgarnął premierowe 3 punkty tego lata, PNP Mehisto mieli swoje momenty w tym spotkaniu, ale to było za mało na dobrze dysponowanego rywala.