( 2 : 2 )
Bostik 1. Liga 6x6
  • środa, 24 lipiec 2024
  • 19:45

128' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
120' Rafał Kaliszczuk SS Cyrkulatka
108' Marcin Wieliczuk SS Cyrkulatka
139' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
133' Tomasz Kasprzak Gramy Czasami
113' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
111' Sebastian Frączak Gramy Czasami
128' Maciej Wieliczuk SS Cyrkulatka
108' Karol Długołęcki SS Cyrkulatka
113' Robert Nowak Gramy Czasami
1Sebastian Szwaja Gramy Czasami

Chwilę przed godziną 20 rozpoczęło się spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, gdzie na przeciw siebie stanęły zespoły Ss Cytkulatka vs Grany Czasami. Już od samego początku spotkanie obie ekipy wykazywały się sporym zaangażowaniem, a walka o piłkę była widoczna na każdym metrze boiska. Po 8 minutowej wymienię cudów w końcu przyszło nam oglądać pierwsze trafienie, gdzie piłkę w siatce umieścił  Marcin Wieliczuk i Cyrkulata objęła jednobramkową przewagę. Radość ze strzelonego gola nie trwała, jednak długo bowiem już 3 minuty później do wyrównania doprowadził Sebastian Frączak, który przy odrobienie szczęścia pokonał bramkarza. Po tym zdarzeniu Gramy Czadami złapało wiatru w żagle i dwie minuty później mogliśmy oglądać trafienie Sebastiana Szwaji, który dobrze wykorzystał podanie Roberta Nowaka. W dalszej części spotkania cyrkulatka nie zmierzała stać w cieniu i ciągle szukała sposobu na zdobycie bramki remisowej aż w końcu udało jej się dokonać tego faktu. W ostatniej minucie pierwszej połowy, dzięki niefortunnym wybiciu jednego z obronicie gramy czasami Gospodarze zdołali zdobyć gola i na przerwę zespoły schodziły przy rezultacie 2:2. Po zmienię stron wciąż byliśmy świadkami niezwykle wyrównanego widowiska, gdzie obie kiepy naprzemiennie strzelały groźne sytuacje podbramkowe, lecz brakowało dopięcia akcji na ostani guzik. W końcu po kilku minutowej bezbramkowej ciszy lody przełamał Patryk Krygiel, który pewnym uderzeniem znów dał swojej drużynie powiedzenie i na protokole widniał wynik 2:3. W 33 minucie meczu Goście dostali szansę na wyrównanie wyniku, kiedy sędzia zmuszony był odgwizdać rzut karny. Do wykonania powinności podszedł Tomasz Kasprzak, który nie myląc się pewnym uderzeniem uśmiercił piłkę w siatce i ponownie mieliśmy remis. W końcowych minutach spotkania to Goście zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a bohaterem spotkania był Sebastian Szwaja, który pilnym uderzeniem zaawansował zwycięstwo 3:4.