( 3 : 6 )
Jesień 2019 - 2. Liga 6x6
Kolejka 4- niedziela, 06 październik 2019
- 09:00
- Centrum Piłkarskie Bemowo
Skład wyjściowy
Gramy Czasami
Wydarzenia
Bramki
- 125' Michał Ośmiałowski Gramy Czasami
- 124' Grzegorz Domański Gramy Czasami
- 114' Michał Ośmiałowski Gramy Czasami
- 150' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
- 139' Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
- 138' Adrian Barej eXc Mobile Ochota
- 120' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
- 118' Krystian Nowakowski eXc Mobile Ochota
- 108' Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
- 107' Kacper Barej eXc Mobile Ochota
- 105' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
- 104' Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
Asysty
- 150' Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
- 150' Michał Chęciak eXc Mobile Ochota
- 139' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
- 120' Kamil Jurga eXc Mobile Ochota
- 108' Przemek Sawicki eXc Mobile Ochota
- 104' Kacper Barej eXc Mobile Ochota
MVP
- Patryk Koziorkiewicz eXc Mobile Ochota
Podsumowanie
W jednym z ciekawiej zapowiadających się starć czwartej kolejki Drugiej Ligi Letniej doszło do pojedynku dwóch niepokonanych dotychczas ekip, czyli Gramy Czasami oraz FC Ochoty. Przed spotkaniem wydwawało się, że będzie to bardzo zacięty i wyrównany pojedynek, ale szybko okazało się, że przebieg meczu będzie zupełnie inny. W starcie to zdecydowanie lepiej weszła druga z tych ekip, która po zaledwie ośmiu minutach prowadziła już nadspodziewanie wysoko 4:0. Mimo, że później mecz był już zdecydowanie bardziej wyrównany, to graczom w czerwonych trykotach nie udało się zniwelować tej straty do przerwy i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:3. Także po zmianie stron gra była dość zacięta, ale zdecydowanie lepszą skutecznością popisywała się tego dnia ekipa Przemka Sawickiego. Również w drugiej części spotkania grali oni mądrze w obronie, nie tracąc już więcej bramek, podczas gdy z przodu równie dobrze spisywał się zdobywca trzech bramek oraz jednej asysty Patryk Kozierkiewicz, dzięki czemu FCO pewnie zwyciężyła w całym starciu 10:3 i awansowała na pozycję lidera. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |