( 2 : 4 )
Bostik 5. Liga 6x6
  • poniedziałek, 15 lipiec 2024
  • 19:00

136' Hussam Los Blancos
132' Saeed Los Blancos
125' Fara Los Blancos
116' Fara Los Blancos
113' Fara Los Blancos
140' Oskar Górecki Eternis Księgowość
120' Michał Dryński Eternis Księgowość
112' Mateusz Telakowiec Eternis Księgowość
105' Oskar Górecki Eternis Księgowość
136' Ashraf Abubaker Los Blancos
132' Fara Los Blancos
140' Volodymyr Slobozheniuk Eternis Księgowość
120' Eternis Księgowość
112' Kamil Kuczewski Eternis Księgowość
105' Damian Rudy Eternis Księgowość
1Fara Los Blancos

Na 5 poziomie rozgrywkowym na boisku stawiła się drużyna Los Blancos, a ich rywalem był Eternis Księgowości. Strzelanie w tym meczu rozpoczęło Los Blancos, lecz była to bramka samobójcza. W 5 minucie w akcji drużynowej Damian Rudy posłał podanie do Oskara Góreckiego, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza. Po paru minutach, a dokładnie w 12 minucie, wynik na 0:3 dla Eternis Księgowości podwyższył Mateusz Telakowiec. Zdenerwowani zawodnicy Los Blancos wzięli się do roboty i minutę później wyszli akcją drużynową, którą na gola zamienił Fard. W 16 minucie bramkę kontaktową zdobył ponownie Fard. Kilka sekund przed końcem pierwszej połowy czwartą bramkę dla gości spotkania trafił Michał Dryński. Wynikiem 2:4 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie za odrabianie strat wzięli się gospodarze, gdzie po 5 minutach gry Fard zdobył już swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Remis w 32 minucie dał Saeed. Cztery minuty przed końcem Los Blancos wyszli na prowadzenie za sprawą Hussam. W ostatniej akcji meczu bramkę dającą remis strzelił Oskar Górecki, ratując drużynę przed stratą punktów. Mecz po wielkich emocjach zakończył się remisem 5:5.