2018 - 1. Liga Zimowa
Kolejka 5- niedziela, 04 luty 2018
- 09:40
Skład wyjściowy
Moszna Squad
Wydarzenia
Bramki
- 1Michał Burzyński Moszna Squad
- 3Michał Głębocki Moszna Squad
- 1Piotr Świstak Moszna Squad
- 1Rafał Duk All4One
- 1Karol Kubicki All4One
- 1Krzysztof Sobolewski All4One
- 1Sebastian Wydrych All4One
- 1Krzysztof Sobolewski All4One
Asysty
- 1Arkadiusz Siwiński Moszna Squad
- 1Michał Załuga Moszna Squad
- 1Michał Głębocki Moszna Squad
- 1Stanisław Kędzierski Moszna Squad
- 1Rafał Duk All4One
- 1Sebastian Frączak All4One
MVP
- 1Michał Głębocki Moszna Squad
Podsumowanie
Kolejne starcie najwyższej klasy rozgrywkowej przyniosło nam jeszcze więcej emocji. W szranki stanęli wicemistrzowie jesiennych kampanii odpowiednio: pierwszej ligi siódemek i jej odpowiednika w „szóstkach”, czyli Moszna Squad podejmował All4One. Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany i zacięty, a ciut lepsze wrażenie sprawiali gracze Macieja Rataja, którzy w pierwszej odsłonie dwa razy wychodzili na prowadzenie (1:0 i 2:1), by ostatecznie schodzić na przerwę przegrywając 3:2. Po zmianie stron długo rozkręcający się w pierwszej części gracze Pawła Maula szybko dorzucili czwartą bramkę, a na listę strzelców wpisał się najlepszy na placu Michał Głębocki, kompletując tym samym hattricka. All4One nie poddawał się jednak co sprawiło że emocje i dramaturgię mieliśmy do ostatnich minut. Na sześć minut przed końcem udało im się doprowadzić do wyrównania, jednak Moszna dość szybko ponownie odskoczyła na dwie bramki na co goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Ostatecznie po bardzo zaciętym spotkaniu Moszna Squad pokonał 6:5 All4One i uzupełnił podium pierwszej ligi. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |