Wiosna 2016 - 1. Liga 7x7
Kolejka 5- niedziela, 08 maj 2016
- 13:00
Skład wyjściowy
Moszna Squad
Wydarzenia
Bramki
- 4Michał Głębocki Moszna Squad
- 1Damian Metryka Moszna Squad
- 3Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
- 2Łukasz Szala Chemik Bemowo
- 1Piotr Grabowski II Chemik Bemowo
Asysty
- 1Michał Załuga Moszna Squad
- 1Konrad Adamczyk Moszna Squad
- 1Grzegorz Kowerski Moszna Squad
- 1Michał Politowski Chemik Bemowo
- 1Artur Barwicki Chemik Bemowo
- 1Michał Maliński Chemik Bemowo
- 1Adam Cyronek Chemik Bemowo
- 1Maciej Baranowski Chemik Bemowo
Żółte kartki
- 1Mateusz Delikat Moszna Squad
- 1Piotr Grabowski II Chemik Bemowo
- 1Maciej Baranowski Chemik Bemowo
MVP
- 1Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
Podsumowanie
Na zakończenie zmagań w Pierwszej Lidze Siódemek oglądać mogliśmy klasyk Ligi Bemowskiej, w którym zmierzyły się Moszna Squad oraz Chemik Bemowo. Już pierwsza połowa tego starcia była bardzo zacięta, z delikatną przewagą zawodników Chemika i to właśnie oni schodzili na przerwę ciesząc się z minimalnego prowadzenia 3:2. Po wznowieniu gry do ataku rzucili się zawodnicy Pawła Maula, prowadzeni z przodu przez Michała Głębockiego, który zdobył w tym meczu aż cztery bramki. Również w drugiej części spotkania gra była bardzo wyrównana i trwała wymiana ciosów, w której żadna drużyna nie była w stanie odskoczyć swoim rywalom na wyższe niż jednobramkowe prowadzenie. Chemik bardzo dobrze rozgrywał piłkę z klepki, zaś Moszna raziła przeciwników skutecznymi kontratakami. Losy tego spotkania wahały się do ostatnich minut, a o minimalnym zwycięstwie Chemika zadecydowała bramka na 6:5, którą w końcówce zapisał na swoim koncie Piotr Dzisiów. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |