( 2 : 1 )
Bostik 9. Liga 6x6
  • wtorek, 06 sierpień 2024
  • 21:15

136' Paweł Gwóźdź GNS Warszawa
134' Piotr Gwóźdź GNS Warszawa
125' Adam Piekarniczek GNS Warszawa
122' Adam Piekarniczek GNS Warszawa
107' Piotr Gwóźdź GNS Warszawa
135' Patryk Kostana Alea Iacta Est
127' Kamil Zawada Alea Iacta Est
103' Kamil Zawada Alea Iacta Est
136' Piotr Gwóźdź GNS Warszawa
134' Michał Zając GNS Warszawa
125' Piotr Graniczny GNS Warszawa
122' Sebastian Dębek GNS Warszawa
107' Grzegorz Frączyk GNS Warszawa
135' Michał Skłodowski Alea Iacta Est
1Piotr Gwóźdź GNS Warszawa

Mecz w Bostik 9. Liga pomiędzy GNS Warszawa a Alea Lacta Est był zaciętym pojedynkiem piłkarskim. Spotkanie rozpoczęło się z impetem, już w trzeciej minucie Kamil Zawada z Alea Lacta Est zaskoczył obronę GNS, zdobywając pierwszą bramkę w meczu. Drużyna GNS Warszawa szybko odpowiedziała na ten cios i w piątej minucie, doszło do zamieszania w polu karnym, co zaowocowało bramką samobójczą, dającą wyrównanie. Euforia GNS trwała jednak krótko, bo w siódmej minucie na 2:1 dla GNS podwyższył Piotr Gwóźdź, który wykorzystał niepewność w obronie rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla GNS, jednakże w drugiej części spotkania to GNS kontynuował ofensywną grę. Już w 22. minucie Adam Piekarniczek trafił do siatki, zwiększając przewagę na 3:1. Zaledwie trzy minuty później, w 25. minucie, Piekarniczek ponownie zdobył bramkę, tym razem po znakomitej akcji indywidualnej, a wynik brzmiał już 4:1. Alea Lacta Est nie zamierzało jednak się poddawać, a w 27. minucie Kamil Zawada, po świetnej solowej akcji, zdobył swoją drugą bramkę w meczu, zmniejszając straty do 4:2. Mimo to GNS Warszawa nie zwolniło tempa, a w 34. minucie Piotr Gwóźdź zdobył swoją drugą bramkę, podwyższając wynik na 5:2. Zespół Alea Lacta Est jeszcze raz zdołał odpowiedzieć. W 35. minucie Patryk Kostana zdobył bramkę, czyniąc wynik 5:3. Ostatnie słowo w meczu należało jednak do GNS: Paweł Gwóźdź, w końcówce meczu, ustalił wynik na 6:3. Mecz zakończył się triumfem GNS Warszawa, który pokazał nie tylko umiejętności strzeleckie, ale także determinację i ducha walki. Zawodnicy Alea Lacta Est, mimo przegranej z pewnością mogą być dumni z zaangażowania i jakości swojej gry.