2018 - 2. Liga Letnia
Kolejka 9- czwartek, 30 sierpień 2018
- 20:30
Skład wyjściowy
Zielona Polana
Wydarzenia
Bramki
- 1Grzegorz Gaworek Zielona Polana
- 1Kamil Iwanowicz Zielona Polana
- 3Bartłomiej Konopko Zielona Polana
- 1Paweł Michoński Zielona Polana
- 1Kamil Rutkowski Zielona Polana
- 1Bartosz Woźniak Zielona Polana
- 1Łukasz Kryczka Saska Kępa
- 1Adrian Pleskot Saska Kępa
- 1Marcin Prasek Saska Kępa
- 1Hubert Sierzpowski Saska Kępa
Asysty
- 1Grzegorz Gaworek Zielona Polana
- 1Bartłomiej Konopko Zielona Polana
- 1Paweł Michoński Zielona Polana
- 1Kamil Rutkowski Zielona Polana
- 2Bartosz Salczyński Zielona Polana
- 1Sebastian Wereszczak Zielona Polana
- 2Korneliusz Troszczyński Saska Kępa
MVP
- 1Bartłomiej Konopko Zielona Polana
Podsumowanie
W ostatnim już starciu nie tylko dziewiątej kolejki, ale i całego sezonu Drugiej Ligi Szóstek spotkały się ze sobą wciąż walcząca o podium Saska Kępa oraz pewna już mistrzowskiego tytułu Zislona Polana. Mecz ten od pierwszych minut był dość wyrównany, jednak zdecydowanie lepszą skutecznością wykazywali się gracze w błękitnych koszulkach, którzy już do przerwy zbudowali sobie skromną dwubramkową przewagę. Po zmianie stron Saska Kępa starała się te straty odrobić, zdobywając w pewnym momencie nawet bramkę kontaktową, jednak ich rywale, opierający swoją siłę przede wszystkim na zgranym kolektywie, szybko ponownie odskoczyli na bezpieczną przewagę. Do końca spotkania trwała wymiana ciosów, lecz Polana nie tylko spokojnie utrzymywała swoje prowadzenie, ale jeszcze je powiększały, wygrywając całe starcie 8:4 i tym samym kończąc sezon z kompletem zwycięstw na koncie. Gratulacje! |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |