( 2 : 1 )
Wiosna 2023 - Totalbet 3. Liga 6x6
Kolejka 1- niedziela, 26 marzec 2023
- 17:00
Skład wyjściowy
FK Loko
Wydarzenia
Bramki
- 146' Andri Shyian FK Loko
- 139' Aliaksiei Latypau FK Loko
- 135' Aleksii Panarad FK Loko
- 110' Artem Khrul FK Loko
- 105' Bayram Aghazada FK Loko
- 133' Emil Gadomski Korsarze
- 131' Emil Gadomski Korsarze
- 123' Emil Gadomski Korsarze
Asysty
- 139' Aleksii Panarad FK Loko
- 110' Andri Shyian FK Loko
- 105' Andri Shyian FK Loko
- 133' Loic Bonnet Korsarze
- 131' Bartek Kowalewski Korsarze
- 123' Benjamin Chrapowicki Korsarze
MVP
- 1Andri Shyian FK Loko
Podsumowanie
W spotkanie pomiędzy FK Lokomotywem, a Korsarzami dużo lepiej weszli gospodarze, którzy już w piątej minucie otworzyli wynik, a niedługo potem podwyższyli na 2:0. W tym momencie jednak nieco lepiej zaczęli prezentować się goście, którzy próbowali kreować sytuacje w ataku, jednak brakowało im wykończenia. Widać było jednak ich determinację, która w końcu zaczęła przynosić efekty. Tuż przed przerwą Emil Gadomski zdobył gola kontaktowego i wlał nadzieje w serca swoich kolegów z drużyny, którzy po krótkiej chwili odpoczynku ponownie ruszyli do ataku, co zdecydowanie im się opłaciło, bowiem w 33. Minucie wyszli na prowadzenie 2:3, a Emil miał już na koncie hattricka. Niestety, nie cieszyli się z niego zbyt długo, bo ich rywale wcale nie zamierzali odpuszczać i nawet mimo chwili dekoncentracji, zdołali w porę wrócić na dobre tory i dość prędko doprowadzili do wyrównania, a później trafili na 4:3. Gra była bardzo zacięta i widać było, że każdy chce powalczyć o pełną pulę, jednak nieco dokładniejsi w kluczowych momentach okazali się piłkarze Lokomotywu, którzy za sprawą najlepszego tego dnia na boisku Andriieya Shyiana ustalili końcowy rezultat na 5:3 i zanotowali swoją premierową victorię w tym sezonie. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |