( 1 : 7 )
2020 - 4. Liga Zimowa
Kolejka 1- niedziela, 05 styczeń 2020
- 11:00
Skład wyjściowy
Wola Fans
Wydarzenia
Bramki
- 136' Michał Wasilewski Wola Fans
- 128' Michał Wasilewski Wola Fans
- 103' Filip Woźnica Wola Fans
- 150' Jakub Zarzycki Dziki Futbolu
- 149' Daniel Kościński Dziki Futbolu
- 141' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 129' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 121' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 118' Damian Dobosz Dziki Futbolu
- 116' Daniel Kościński Dziki Futbolu
- 112' Damian Dobosz Dziki Futbolu
- 111' Damian Dobosz Dziki Futbolu
- 109' Jakub Zarzycki Dziki Futbolu
- 107' Aleksander Stefański Dziki Futbolu
Asysty
- 128' Rafał Złotnik Wola Fans
- 103' Michał Wasilewski Wola Fans
- 150' Adam Buczek Dziki Futbolu
- 149' Adrian Rączka Dziki Futbolu
- 129' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 121' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 118' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 116' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 112' Jakub Głowala Dziki Futbolu
- 111' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
- 109' Aleksander Stefański Dziki Futbolu
- 107' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
MVP
- 1Jakub Głowala Dziki Futbolu
Podsumowanie
W kolejnym pojedynku pierwszej kolejki Czwartej Ligi Zimowej na boisku przy ul. Obrońców Tobruku stawiły się drużyny Wola Fans oraz Dzików Futbolu. Już w trzeciej minucie wynik tego starcia otworzył Filip Woźnica, ale jak się później okazało były to miłe złego początki dla ekipy WF. Zawodnicy w błękitnych trykotach szybko przejęli inicjatywę i przede wszyskim dzięki świetnie spisującemu się duetowi Jakub Głowala- Damian Dobosz, już do przerwy zbudowali oni sobie bezpieczne prowadzenie 7:1. Po zmianie stron spotkanie się nieco wyrównało i gracze w białych koszulkach starali się odrobić choćby część strat, ale przez cały czas to zespół Adriana Rączki pozostawał stroną przeważającą, pewnie kotrolując przebieg gry. Ostatecznie bez większych problemów rozgormili oni przeciwników aż 11:3, dzięki czemu po pierwszej kolejce rozgrywek zasiadać będą na fotelu lidera. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |