( 0 : 2 )
Bostik 11. Liga 6x6
  • wtorek, 16 lipiec 2024
  • 19:00

125' Robert Yesayan Zespół R
135' Mateusz Baran Skepton Bonito
131' Kacper Kamiński Skepton Bonito
130' Mateusz Baran Skepton Bonito
122' Mateusz Baran Skepton Bonito
117' Karol Górski Skepton Bonito
116' Jakub Powichrowski Skepton Bonito
135' Kacper Kamiński Skepton Bonito
131' Jakub Powichrowski Skepton Bonito
130' Dariusz Napiwocki Skepton Bonito
122' Mateusz Reiss Skepton Bonito
117' Mateusz Baran Skepton Bonito
116' Kacper Kamiński Skepton Bonito
1Mateusz Baran Skepton Bonito

Mecz pomiędzy Zespołem R a Skepton Bonito rozpoczął się bardzo wyrównanie, a przez pierwszy kwadrans obie drużyny walczyły jak równy z równym. Gospodarze stawiali czoła rywalom i prezentowali solidną defensywę oraz kilka ciekawych akcji ofensywnych. Jednak w 15. minucie Zespół R podjął decyzję o zmianie bramkarza, co okazało się nie do końca trafionym posunięciem. Po tej zmianie Skepton Bonito zaczęło systematycznie zdobywać przewagę. Wkrótce po zmianie bramkarza, goście otworzyli wynik spotkania, a potem kontynuowali nacisk, co zaowocowało drugą bramką jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Zespół R starał się odpowiedzieć, ale nie był w stanie przełamać defensywy SB. Druga połowa rozpoczęła się od większej determinacji gospodarzy, którzy za wszelką cenę starali się wyrównać. Ich wysiłki przyniosły efekt w 25. minucie, kiedy Robert Yesayan zdołał umieścić piłkę w siatce, zmniejszając stratę. Ta bramka dodała Zespołowi R nadziei i energii do dalszej walki. Jednak Skepton Bonito nie zamierzało oddać prowadzenia. Goście zaczęli dominować na boisku, a Mateusz Baran, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem tego dnia, przejął inicjatywę. Zdobył hat-tricka, a także zanotował asystę przy jednym z trafień, co znacznie podniosło morale jego drużyny. Baran pokazał niesamowitą precyzję i skuteczność, co było kluczowe dla wyniku spotkania. SB kontynuowało swoją dominację, kontrolując tempo gry i utrzymując presję na Zespole R. Ich konsekwentna gra i skuteczne akcje ofensywne zaowocowały kolejnymi bramkami. Goście pewnie wygrali mecz 1:6, zdobywając cenne 3 punkty do ligowej tabeli. Zespół R, pomimo starań i chwilowego powrotu do gry, nie był w stanie sprostać ofensywie Skepton Bonito.