( 2 : 1 )
Zima 2024 - 11.Liga
Kolejka 4- sobota, 27 styczeń 2024
- 20:00
Skład wyjściowy
TS Ameba
Wydarzenia
Bramki
- 146' Adrian Pęter TS Ameba
- 144' Filip Dubel TS Ameba
- 143' Beniamin Kuligowski TS Ameba
- 125' Beniamin Kuligowski TS Ameba
- 102' Jan Nachiło TS Ameba
- 145' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
- 134' Jan Kozakiewicz Nie Ma Mocnych
- 104' Daniel Mazurek Nie Ma Mocnych
Asysty
- 146' Beniamin Kuligowski TS Ameba
- 144' Beniamin Kuligowski TS Ameba
- 143' Jan Nachiło TS Ameba
- 125' Adrian Pęter TS Ameba
- 102' Filip Dubel TS Ameba
- 145' Dominik Ambroziak Nie Ma Mocnych
- 134' Tomasz Świder Nie Ma Mocnych
- 104' Bartosz Maciołek Nie Ma Mocnych
Żółte kartki
- 137' Beniamin Kuligowski TS Ameba
MVP
- 1Beniamin Kuligowski TS Ameba
Podsumowanie
Sobotnie zmagania w 11 lidze zaczyna Ts Ameba, która podejmie Nie ma Mocnych. Bramkę otwierającą w 2 minucie strzela już Jan Nachiło, Który idealnie wykorzystuje podanie od Filipa Dubela. 2 minuty później Nie Ma Mocni odpowiadają szybką kontrą i Daniel Mazurek pokonuje bramkarza gospodarzy. Reszta 1-szej połowy to ciągłe ataki obydwu drużyn, swoją szanse w tych atakach odnajduje Beniamin Kuligowski i wynik w pierwszej połowy ustala na 2:1. 9 minut po starcie 2 połowy NMM wyrównują wynik za sprawą Jana Kozakiewicza. Do 42 minuty oglądaliśmy zaciekłe ataki, dobrą grę w defensywie i w 43 minucie drużyny wzięli się za finalizowanie akcji, 43 i 44 minuta to wyjście na 2-bramkowe prowadzenie Ameby tylko po to, aby w 45 minucie bramkę kontaktową strzelił Jan Kozakiewicz. 60 sekund później kropke nad “i” stawia Adrian Pęter i zamyka strzelanie w tym spotkaniu. Wynik końcowy 5;3 obie ekipy dały w tym spotkaniu z siebie 100% ale lepiej wychodzą gospodarze. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |