Wiosna 2015 - ZINA 2. Liga 6x6
Kolejka 8.- sobota, 30 maj 2015
- 14:00
Skład wyjściowy
Drugie Wydanie
Wydarzenia
Bramki
- 2Piotr Sędziak Drugie Wydanie
- 2Eryk Rubiś Drugie Wydanie
- 1Paweł Chaber Drugie Wydanie
- 1Kamil Małż Drugie Wydanie
- 1Przemysław Tabor Drugie Wydanie
- 1Błażej Bacławski Drugie Wydanie
- 2Karol Calak Akszon Team
- 1Konrad Jakubiak Akszon Team
- 1Łukasz Przecherski Akszon Team
- 1Kamil Dźwilewski Akszon Team
Asysty
- 3Przemysław Tabor Drugie Wydanie
- 2Kamil Małż Drugie Wydanie
- 1Paweł Chaber Drugie Wydanie
- 1Piotr Sędziak Drugie Wydanie
- 1Błażej Bacławski Drugie Wydanie
- 1Konrad Jakubiak Akszon Team
- 1Piotr Kapela Akszon Team
- 1Kamil Dźwilewski Akszon Team
Żółte kartki
- 1Eryk Rubiś Drugie Wydanie
MVP
- 1Piotr Sędziak Drugie Wydanie
Podsumowanie
W ósmej kolejce ZINA Drugiej Ligi Szóstek doszło do pojedynku ekip okupujących dotychczas dwa ostatnie miejsca w tabeli, czyli Alcuru z Akszon Teamem. W mecz zdecydowanie lepiej weszli zawodnicy Alcuru, którzy szybko wyszli na trzybramkowe prowadzenie, równie szybko jednak Akszon Team odgryzł się dwoma trafieniami, doskakując tym samym do przeciwników. Jeszcze przed przerwą sytuacja na boisku znowu zdążyła się odwrócić i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:2. Na początku drugiej części spotkania Alcur odskoczył przeciwnikom na kilka bramek i mógł już do ostatniego gwizdka sędziego spokojnie kontrolować grę, dowożąc pewne zwycięstwo 8:5 i zapisując sobie kolejne trzy punkty. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |