( 1 : 1 )
Bostik 10. Liga 6x6
  • wtorek, 30 lipiec 2024
  • 19:00

139' Wojtek Kucharek PAOK Syfoniki
135' Krzysztof Szewczyk PAOK Syfoniki
133' Jakub Szafirowicz PAOK Syfoniki
132' Steven Martinez PAOK Syfoniki
126' Jan Trzaskoma PAOK Syfoniki
125' Jan Trzaskoma PAOK Syfoniki
104' Jan Trzaskoma PAOK Syfoniki
138' Kajetan Staniec Afera Mazurska
130' Karol Sarnecki Afera Mazurska
129' Karol Sarnecki Afera Mazurska
127' Karol Sarnecki Afera Mazurska
139' Krzysztof Szewczyk PAOK Syfoniki
132' Alek Dobrowolski PAOK Syfoniki
126' Alek Dobrowolski PAOK Syfoniki
125' Alek Dobrowolski PAOK Syfoniki
138' Jakub Majewski Afera Mazurska
130' Krzysztof Górny Afera Mazurska
129' Maciej Szymański Afera Mazurska
113' Karol Sarnecki Afera Mazurska
1Alek Dobrowolski PAOK Syfoniki

W rywalizacji PAOK-u Syfoniki z Aferą Mazurską w ramach rozgrywek Bostik Dziesiątej Ligi Szóstek delikatnym faworytem byli goście. Zwłaszcza że gospodarze musieli sobie radzić bez kontuzjowanego kapitana Aleksandra Opolskiego. Lecz to zespół w czerwonych trykotach lepiej wszedł w te zawody, gdy już w 4 minucie po uderzeniu z wolnego wynik otworzył Jan Trzaskoma. Niedługo później, po pechowej interwencji jednego z defensorów PF, padł samobój i zrobiło się 1:1. Potem obie załogi miały swoje okazje, sporo pracy mieli obaj bramkarze, ale finalnie rezultat do przerwy utrzymał się. Po zmianie stron PAOK dowodzony przez duet Alek Drawski – Trzaskoma szybko odskoczył na 3:1, ale w 27 minucie, dość kuriozalnego gola zdobył Karol Sarnecki i było już tylko 3:2. Nie minęło 120 sekund, gdy Sarnecki dał wyrównanie, a po chwili ten sam zawodnik miał już na koncie hat-tricka i zrobiło się nagle 3:4. Ale to nie był koniec zwrotów akcji. W 32 minucie Steven Martinez trafił na 4:4 (po 3 tego dnia asyście Drawskiego), za moment Jakub Szafirowicz wykorzystał błąd rywali i strzelił na 5:4. Na 5 minut przed ostatnim gwizdkiem AM zanotowali kolejną pomyłkę, która ponownie skończyła się bramką (tym razem autorstwa Krzysztofa Szewczyka). W 38 minucie goście z pomocą Kajetana Stańca zbliżyli się na 6:5 i wydawało się, że są nadzieje na remis. Tymczasem sprawy w swoje ręce wziął Wojtek Kucharek, zamykając mecz golem na 7:5. PAOK Safoniki po kiepskim starcie sezonu wrócił na odpowiednie tory i wygrał drugie spotkanie z rzędu. Afera Mazurska zaś nie wyglądała źle, ale zabrakło im trochę pecha, sporo zrobiły też indywidualne błędy.