( 3 : 1 )
2020 - 4. Liga Zimowa
Kolejka 6- niedziela, 09 luty 2020
- 12:00
- Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej
Skład wyjściowy
Tank Team
Wydarzenia
Bramki
- 136' Marcin Tymoszczuk Tank Team
- 131' Maciej Galczewski Tank Team
- 129' Paweł Kierzkiewicz Tank Team
- 119' Maciej Galczewski Tank Team
- 118' Łukasz Bednarski Tank Team
- 105' Łukasz Bednarski Tank Team
- 150' Daniel Guba Wola Fans
- 130' Rafał Złotnik Wola Fans
- 128' Rafał Złotnik Wola Fans
- 104' Michał Wasilewski Wola Fans
Asysty
- 136' Łukasz Bednarski Tank Team
- 131' Łukasz Bednarski Tank Team
- 129' Łukasz Bednarski Tank Team
- 119' Rafał Osiński Tank Team
- 118' Rafał Osiński Tank Team
- 105' Maciej Banasek Tank Team
- 104' Daniel Guba Wola Fans
MVP
- 1Łukasz Bednarski Tank Team
Podsumowanie
Punktualnie w południe na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy Tank Teamu oraz Wola Fans, rywalizujące ze sobą w ramach szóstej kolejki Czwartej Ligi Zimowej. Już od pierwszych minut widać było, że będzie to bardzo zacięty pojedynek i żaden z zawodników nie będzie odstawiał nogi, co też już w pierwszej połowie skutkowało kilkoma karami minutowymi. Ostatecznie do przerwy minimalnie lepsi okazali się zawodnicy w czarnych trykotach, a ozdobą tej części meczu był świetny lob w wykonaniu Łukasz Bednarskiego i zakończyła się ona wynikiem 3:1. Sytuacja na placu gry była równie zacięta także po zmianie stron, a druga połowa stała pod znakiem ciągłych ataków graczy WF, którzy zaciekla napierali na bramkę rywali, starając się odrobić straty. Dwukrotnie, po strzałach z rzutów wolnych zamienionych na bramkę przez Rafała Złotnika udawało im się zanotować trafienia kontaktowe, ale na więcej nie było tego dnia ich już stać i po ostatnim gwizdku sędziego to Tank Team cieszył się z wygranej 6:4. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |