( 4 : 0 )
2020 - 6. Liga Zimowa
Kolejka 3- niedziela, 19 styczeń 2020
- 15:00
- Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej
Skład wyjściowy
Orzeł Ząbki
Wydarzenia
Bramki
- 149' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 147' Krzysztof Górecki Orzeł Ząbki
- 146' Bartosz Maciołek Orzeł Ząbki
- 145' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 141' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 140' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 137' Bartosz Maciołek Orzeł Ząbki
- 135' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
- 133' Bartosz Maciołek Orzeł Ząbki
- 130' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 128' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 126' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
- 123' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
- 119' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
- 105' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
- 103' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
- 145' Przemysław Tkacz Janusze na Pikniku
- 127' Rafał Wasilewski Janusze na Pikniku
Asysty
- 149' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 145' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 141' Adam Roszuk Orzeł Ząbki
- 140' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 137' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 135' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 133' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
- 130' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 126' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 123' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
- 119' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
- 105' Daniel Fernik Orzeł Ząbki
Żółte kartki
- 1Daniel Fernik Orzeł Ząbki
MVP
- 1Daniel Fernik Orzeł Ząbki
Podsumowanie
Mecz numer dwa trzeciej kolejki Szóstej Ligi Zimowej pomiędzy FC Running Teamem a Januszami na Pikniku to istna kanonada w wykonaniu gospodarzy. W pierwszej połowie, która wcale nie zapowiadała takiego pogromu zmorą bramkarza gości był Adam Rokosz, który zdobył trzy bramki, a pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem FCRT 4:0. Już na samym początku drugiej odsłony Rokosz zwiększył prowadzenie gospodarzy do pięciu bramek, lecz minutę później Rafał Wasilewski zdobył bramkę kontaktową dla Januszy. To jednak podziałało na gospodarzy ja płachta na byka, bo kolejnych osiem goli z rzędu zdobyli właśnie oni i co ciekawe wcale się na tym nie zatrzymali. Zatrzymali się dopiero na wyniku 16:2 do którego poprowadził ich trio Fernik – Rokosz – Ryziński. FC Running Team tym samym dzięki zwycięstwu awansował na pozycję wicelidera. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |