( 3 : 3 )
2020 - 6. Liga Zimowa
Kolejka 2- niedziela, 12 styczeń 2020
- 18:00
Skład wyjściowy
W1nners
Wydarzenia
Bramki
- 130' Mateusz Nadolny W1nners
- 128' Szymon Niekało W1nners
- 119' Szymon Lewczuk W1nners
- 111' Maciej Jurczak W1nners
- 108' Maciej Jurczak W1nners
- 137' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady
- 125' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady
- 123' Kacper Jakóbczyk Marchewki Zagłady
- 105' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady
Asysty
- 130' Maciej Jurczak W1nners
- 111' Michał Pełka W1nners
- 108' Szymon Lewczuk W1nners
- 125' Kacper Jakóbczyk Marchewki Zagłady
- 123' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady
MVP
- 1Maciej Jurczak W1nners
Podsumowanie
Punktualnie o godzinie 18:00 na boisku przy ul. Obrońców Tobruku zameldowały się ekipy W1nners oraz Marchewek Zagłady, a pojedynek ten z całą pewnością był najbardziej zaciętym starciem drugiej kolejki Szóstej Ligi Zimowej. Już pierwsza połowa pokazała, że będzie to bardzo zażarte i wyrównane starcie, w którym ciężko wskazać wyraźnego faworyta. W pewnym momencie W1nnersom udało się w końcu wyjść na dwubramkowe prowadzenie, ale Marchewki walczyły do końca i tuż przed przerwą wyprowadzili dwa szybkie ciosy, po których pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3. Pierwsze minuty po zmianie stron ponownie należały jednak do ich przeciwników, którzy w zaledwie pięć minut jeszcze raz odskoczyli na dwa trafienia i gracze w pomarańczowych trykotach znowu musieli gonić wynik. Po kliku minutach udało im się co prawda zdobyć bramkę kontaktową, ale kolejne strzały co najwyżej odbijały się od słupków bramki rywali. W1nnersom udało się utrzymać to skromne prowadzenie do końca meczu i dzięki wygranej 5:4 wskoczyli oni na fotel wicelidera. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |