( 2 : 0 )
Jesień 2019 - 3. Liga 7x7
Kolejka 2- niedziela, 29 wrzesień 2019
- 12:00
- Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej
Skład wyjściowy
PRE Wwa
Wydarzenia
Bramki
- 149' Łukasz Gumny PRE Wwa
- 128' Jarosław Pulkowski PRE Wwa
- 120' Łukasz Gumny PRE Wwa
- 111' Artur Perekitko PRE Wwa
- 145' Przemysław Mazurek Nie Ma Mocnych
Asysty
- 149' Artur Igras PRE Wwa
- 128' Piotr Czarnecki II PRE Wwa
- 120' Piotr Czarnecki II PRE Wwa
- 111' Jarosław Pulkowski PRE Wwa
- 145' Marcin Lalak Nie Ma Mocnych
MVP
- 1Piotr Czarnecki II PRE Wwa
Podsumowanie
W rywalizacji pomiędzy PRE Wwa i Nie Ma Mocnych od początku obserwowaliśmy dość wyrównane widowisko, ale z czasem przewagę zaczęła przejmować ekipa w żółto-czarnych trykotach. I na efekty nie trzeba było długo czekać, gdyż już po 11 minutach gry wynik otworzył Artur Perekitko po asyście Jarosława Pulkowskiego. Jeszcze przed przerwą podwyższył Łukasz Gumny po podaniu Piotra Czarneckiego i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0. Tuż po zmianie stron aktywny tego dnia Czarnecki znowu błysnął ostatnim podaniem, tym razem do Pulkowskiego i PRE prowadzili już trzema bramkami. Ten stan rzeczy utrzymywał się aż do 45 minuty, gdy nadzieje na odrobienie strat dał niezawodny Przemek Mazurek, zdobywając gola na 3:1. Lecz już po chwili po dobrej akcji Artura Igrasa Gumny po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 4:1. Jak się okazało, nic się już nie zmieniło i trzy punkty powędrowały do PRE Wwa, którzy wskoczyli, wraz z Wola Fans, na pozycję lidera. Nie Ma Mocnych zaś mieli fragmenty dobrej gry, ale to było za mało, by osiągnąć coś więcej. |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw II | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |