Lato 2022 - 9. Liga 7x7
Kolejka 1
poniedziałek, 04.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | G'ANG | Chłopcy do bicia | 0 - 13 |
wtorek, 05.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Stara Lama | Cool Team | 5 - 5 |
środa, 06.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Borowiki | FC Bez Nazwy | 11 - 3 |
czwartek, 07.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Zimmer Biomet | Filarecka Fighters | 2 - 1 |
19:45 | KS Syfon | Cleaning Con | 6 - 5 |
Kolejka 2
poniedziałek, 11.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cleaning Con | Borowiki | 2 - 7 |
wtorek, 12.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Alcon | KS Syfon | 0 - 10 |
20:30 | Stara Lama | Filarecka Fighters | 9 - 2 |
środa, 13.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Cool Team | FC Bez Nazwy | 1 - 0 |
czwartek, 14.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | G'ANG | Zimmer Biomet | 0 - 12 |
Kolejka 3
poniedziałek, 18.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | G'ANG | Alcon | 3 - 5 |
wtorek, 19.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Stara Lama | Zimmer Biomet | 9 - 2 |
21:15 | Cool Team | KS Syfon | 4 - 6 |
21:15 | Borowiki | Chłopcy do bicia | 8 - 2 |
czwartek, 21.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cleaning Con | FC Bez Nazwy | 7 - 2 |
Kolejka 4
wtorek, 26.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Stara Lama | Chłopcy do bicia | 10 - 2 |
20:30 | Borowiki | KS Syfon | 5 - 1 |
21:15 | Alcon | Filarecka Fighters | 2 - 8 |
21:15 | Cool Team | Zimmer Biomet | 2 - 4 |
środa, 27.07.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | G'ANG | FC Bez Nazwy | 2 - 9 |
Kolejka 5
poniedziałek, 01.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cleaning Con | G'ANG | 7 - 3 |
20:30 | Borowiki | Filarecka Fighters | 6 - 2 |
wtorek, 02.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:15 | Chłopcy do bicia | Zimmer Biomet | 1 - 2 |
środa, 03.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cool Team | Alcon | 10 - 0 |
czwartek, 04.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | FC Bez Nazwy | KS Syfon | 2 - 9 |
Kolejka 6
poniedziałek, 08.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cleaning Con | Cool Team | 4 - 5 |
wtorek, 09.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | FC Bez Nazwy | Stara Lama | 3 - 4 |
20:30 | Zimmer Biomet | Alcon | 1 - 4 |
21:15 | Chłopcy do bicia | Filarecka Fighters | 2 - 7 |
środa, 10.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | G'ANG | Borowiki | 2 - 11 |
czwartek, 11.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | G'ANG | KS Syfon | 8 - 10 |
Kolejka 7
wtorek, 16.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Cleaning Con | Alcon | 2 - 1 |
19:00 | Chłopcy do bicia | Cool Team | 2 - 4 |
19:45 | KS Syfon | Filarecka Fighters | 7 - 4 |
19:45 | Stara Lama | Borowiki | 2 - 6 |
środa, 17.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cool Team | G'ANG | 4 - 1 |
19:45 | FC Bez Nazwy | Zimmer Biomet | 1 - 4 |
21:15 | Borowiki | Alcon | 5 - 0 |
czwartek, 18.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Cleaning Con | Zimmer Biomet | 1 - 1 |
21:15 | KS Syfon | Stara Lama | 1 - 16 |
Kolejka 8
poniedziałek, 22.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Cleaning Con | Stara Lama | 1 - 12 |
wtorek, 23.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | FC Bez Nazwy | Alcon | 2 - 4 |
21:15 | Chłopcy do bicia | KS Syfon | 2 - 5 |
środa, 24.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | G'ANG | Filarecka Fighters | 1 - 6 |
19:45 | Zimmer Biomet | Borowiki | 1 - 6 |
Kolejka 9
poniedziałek, 29.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Filarecka Fighters | Cleaning Con | 5 - 3 |
20:30 | Alcon | Stara Lama | 2 - 7 |
wtorek, 30.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 | Filarecka Fighters | Cool Team | 4 - 3 |
22:15 | Chłopcy do bicia | FC Bez Nazwy | 3 - 0 |
środa, 31.08.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:45 | Cool Team | Borowiki | 4 - 10 |
20:30 | Filarecka Fighters | FC Bez Nazwy | 6 - 5 |
czwartek, 01.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | KS Syfon | Zimmer Biomet | 4 - 3 |
Kolejka 10
poniedziałek, 05.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
20:30 | Cleaning Con | Chłopcy do bicia | 0 - 5 |
wtorek, 06.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
22:15 | Chłopcy do bicia | Alcon | 6 - 1 |
środa, 07.09.2022 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
21:00 | Stara Lama | G'ANG | 16 - 1 |
Tabela 1 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Chemik Bemowo | 10 | 24 |
2 | Legion | 10 | 19 |
3 | Haratacze | 10 | 18 |
4 | FC Otamany II | 10 | 16 |
5 | Moszna Squad | 10 | 15 |
Tabela 2 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Tornado UA | 9 | 22 |
2 | Impuls FC | 9 | 21 |
3 | Dream Team Warsaw | 9 | 19 |
4 | BKS 04 Górki | 9 | 15 |
5 | Los Aspirantos | 9 | 15 |
Tabela 3 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Zielony Stolik | 9 | 24 |
2 | Team Ivulin Exile | 9 | 21 |
3 | Walec | 9 | 16 |
4 | Drink Team | 9 | 16 |
5 | Wariaty Kuchara | 9 | 12 |
Tabela 4 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin TUT | 9 | 24 |
2 | Agil at Agord | 9 | 22 |
3 | FC Obłupani | 9 | 17 |
4 | Finansova | 9 | 14 |
5 | FC Wtorki | 9 | 14 |
Tabela 5 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Team Ivulin Exile | 9 | 23 |
2 | Żoliball | 9 | 22 |
3 | Energetyk | 9 | 18 |
4 | Italian Flowers | 9 | 16 |
5 | Walec II | 9 | 13 |
Tabela 6 liga 7x7
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Finansova | 9 | 23 |
2 | TS Ameba | 9 | 21 |
3 | TSP Szatańskie Pęto | 9 | 17 |
4 | Razam | 9 | 15 |
5 | FC Stała Gwardia | 9 | 15 |
Tabela SuperLiga6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Klaunfiesta | 9 | 21 |
2 | Gramy Czasami | 9 | 21 |
3 | Bad Boys Zielonki | 9 | 20 |
4 | FC NaNkacu | 9 | 15 |
5 | Galicia | 9 | 13 |
Tabela 2 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Altus | 9 | 22 |
2 | FC Prykarpattia | 9 | 20 |
3 | Gramy Czasami | 9 | 19 |
4 | Union Of Boys | 9 | 15 |
5 | Klaunfiesta | 9 | 12 |
Tabela 3 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FK Loko | 9 | 22 |
2 | Maghreb United | 9 | 21 |
3 | Korsarze | 9 | 18 |
4 | Kindybały FC | 9 | 16 |
5 | Bate-Sai FC | 9 | 11 |
Tabela 4 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | W1nners | 9 | 21 |
2 | Galicia | 9 | 19 |
3 | Moonfox | 9 | 18 |
4 | Chłopaki z Baraków | 9 | 16 |
5 | Czumy | 9 | 15 |
Tabela 5 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UA Team | 9 | 21 |
2 | KS Syfon | 9 | 21 |
3 | X Force For Ever | 9 | 21 |
4 | FC Devs | 9 | 21 |
5 | Raptusy Ursus | 9 | 18 |
Tabela 6 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | UKS Południe Czosnów | 9 | 22 |
2 | Forteca Bielany | 9 | 19 |
3 | Airwent | 9 | 16 |
4 | Reytan | 9 | 16 |
5 | FC Allians | 9 | 15 |
Tabela 7 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | FC Albatros | 9 | 24 |
2 | Copanina | 9 | 22 |
3 | Szybka Piłka Młociny | 9 | 19 |
4 | FC Yelonki | 9 | 15 |
5 | Brygada 75 | 9 | 15 |
Tabela 8 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | 1926 | 9 | 25 |
2 | FC Marina | 9 | 20 |
3 | AJS Parts | 9 | 20 |
4 | Zespół R | 9 | 19 |
5 | Młodzi Perspektywiczni | 9 | 15 |
Tabela 9 liga 6x6
# | Zespół | M | Pkt |
---|---|---|---|
1 | Stado Szakali | 10 | 27 |
2 | Sparta | 10 | 22 |
3 | Cool Team | 10 | 18 |
4 | Hiszpania | 9 | 16 |
5 | AM AM Kebab Mokotów | 9 | 12 |