Trwa ładowanie strony...
kontakt@ligabemowska.pl 661 536 685

Zagraj z nami

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy Was do udziału w Zimowym Pucharze Ligi Bemowskiej.

Razem z Wami chcemy stworzyć największy i najlepszy turniej piłkarski szóstek nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie, w którym w jeden weekend wystąpi 120 drużyn! Do Warszawy przyjadą ekipy z całego kraju, ale także z innych zakątków Europy. Już w zeszłym roku mieliśmy okazję gościć drużyny z Czech i Rumunii.

Po raz czwarty, nasz turniej poświęcony będzie pamięci Przemka Sawickiego, wielokrotnie najlepszego piłkarza sezonu i Reprezentanta Ligi Bemowskiej, który nagle odszedł od nas we wrześniu 2020 roku.

Przemek był bardzo bramkostrzelnym zawodnikiem i motorem napędowym ówczesnego mistrza naszej ligi szóstek, FC Ochoty (dziś eXc Mobile Ochota). Poza Ligą Bemowską, Przemek reprezentował też barwy IV-ligowego Hutnika Warszawa, czy znanych z warszawskich aren Chłopców z Bielan. Przede wszystkim, był jednak młodym, bardzo sympatycznym i normalnym człowiekiem, którego nagłe odejście było szokiem dla nas wszystkich. Dlatego nasz coroczny turniej na zawsze chcemy poświęcić jego pamięci.

Memoriał Przemka Sawickiego to turniej o uznanej marce i doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi zespołami przed Świętami oraz zgrać się i sprawdzić swoją drużynę przed sezonem zimowym.

Turniej odbędzie się na doskonałej jakości boisku OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 pod ogrzewanym balonem. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju.

Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników oraz mnóstwo nagród w postaci medali, pucharów i sprzętu sportowego.

Oferujemy

  • Minimum 4 mecze 1 x 15 min na jednym z najlepszych obiektów w Polsce z zupełnie nową, doskonałą sztuczną trawą
  • Profesjonalną obsługę sędziowską i techniczną w trakcie spotkań
  • Profesjonalną fotorelację z rozgrywek
  • Doskonałej jakości, profesjonalną relację video z turnieju
  • Profesjonalny serwis internetowy
  • Wodę dla wszystkich uczestników
  • Nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju
  • Nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zwycięzców klasyfikacji indywidualnych w postaci pamiątkowych pucharów oraz voucherów od naszych sponsorów i partnerów

Nagroda główna:

Wejściówki na Puchar Polski Superliga6 i możliwość walki o wyjazd na EMF Eurocup dla czterech najlepszych drużyn turnieju.

Lokalizacja:
OSIR BEMOWO
OB. TOBRUKU 11

Kiedy:
9 - 10 GRUDNIA 2023

Czas gry:
MIN 4 MECZE
1 x 15 MINUT

Format:
6 VS 6

Cena:
550 zł

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.pl

Michał Burzyński: 661 536 685

|

Bartosz Borys: 514 544 433

ZNAJDŹ NAS

SPONSORZY

PARTNERZY

Superliga6
Superliga6 Biznes
Elmol - szkoła nauki jazdy
OSiR Bemowo
Paweł Maul Fotografia
Spin City Bemowo