Trwa ładowanie strony...
kontakt@ligabemowska.pl 661 536 685

Zagraj z nami!

Jak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, zapraszamy Was do udziału w Zimowym Pucharze Ligi Bemowskiej. Razem z Wami planujemy stworzyć największy i najlepszy ogólnopolski turniej piłkarski szóstek w Polsce, w którym w jeden weekend wystąpi 120 drużyn!

Po raz trzeci, nasz turniej poświęcony pamięci Przemka Sawickiego, wielokrotnie najlepszego piłkarza sezonu i Reprezentanta Ligi Bemowskiej, który nagle odszedł od nas we wrześniu 2020 roku.

Przemek był prawdziwą maszyną do strzelania goli i motorem napędowym ówczesnego mistrza naszej ligi szóstek, FC Ochoty. Poza Ligą Bemowską, Przemek reprezentował też barwy IV-ligowego Hutnika Warszawa, czy znanych z warszawskich aren Chłopców z Bielan. Przede wszystkim, był jednak młodym, bardzo sympatycznym i normalnym człowiekiem, którego nagłe odejście było szokiem dla nas wszystkich. Dlatego nasz coroczny turniej na zawsze chcemy poświęcić jego pamięci.

O turnieju

Memoriał Przemka Sawickiego to turniej o uznanej marce i doskonała okazja, by zmierzyć się z innymi zespołami przed Świętami oraz zgrać się i sprawdzić swoją drużynę przed sezonem zimowym.

Turniej odbędzie się na boisku OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 pod ogrzewanym balonem. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju.

Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker. Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników oraz mnóstwo nagród w postaci medali, pucharów i sprzętu sportowego.

Gwarantujemy

  • minimum 4 mecze 1x15 min na jednym z najlepszych obiektów w Warszawie z doskonałą, nową sztuczną trawą
  • profesjonalną fotorelację z rozgrywek
  • wysokiej jakości, profesjonalną relację video z turnieju
  • profesjonalny serwis internetowy
  • wodę dla wszystkich uczestników
  • nagrody dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza turnieju
  • nagrody dla najlepszych drużyn i zwycięzców klasyfikacji indywidualnych w postaci pamiątkowych pucharów oraz voucherów od naszych sponsorów i partnerów
  • profesjonalną obsługę sędziowską i techniczną w trakcie spotkań

Zimowy Puchar 2022

III Memoriał Przemka Sawickiego

ul. Obrońców Tobruku 11

sztuczna nawierzchnia

10-11 grudnia 2022 r.

minimum 4 mecze, 15 min.

Cena: 499.-

Nagroda główna

wejściówka na Puchar Polski Superliga6 i możliwość walki o wyjazd na EMF Champions League!

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.pl

Michał Burzyński +48 661 536 685
Bartosz Borys +48 514 544 433

SPONSORZY

PARTNERZY

SuperLiga6
SuperLiga6 Biznes
Elmol
OSiR Bemowo
Paweł Maul Fotografia
Swift Studio
Spin City