Zimowy Puchar 2021: terminarz

Faza grupowa:

Grupa A: (mecze na sektorze A) - sobota, 11 grudnia

10:00 A Ogień Bielany - Straż Marszałkowska
10:20 A Very Cherry Legionowo - InterCity Poznań
10:40 A FC Ochota - Ogień Bielany
11:00 A Straż Marszałkowska - Very Cherry Legionowo
11:20 A Very Cherry Legionowo - FC Ochota
11:40 A InterCity Poznań - Straż Marszałkowska
12:00 A Ogień Bielany - Very Cherry Legionowo
12:20 A FC Ochota - InterCity Poznań
12:40 A Straż Marszałkowska - FC Ochota
13:00 A InterCity Poznań - Ogień Bielany

Grupa B: (mecze na sektorze B) - sobota, 11 grudnia

10:00 B Dynamo - Junak
10:20 B Powiew Czarnobyla - Fuszerka
10:40 B KS Browarek - Dynamo
11:00 B Junak - Powiew Czarnobyla
11:20 B Powiew Czarnobyla - KS Browarek
11:40 B Fuszerka - Junak
12:00 B Dynamo - Powiew Czarnobyla
12:20 B KS Browarek - Fuszerka
12:40 B Junak - KS Browarek
13:00 B Fuszerka - Dynamo

Grupa C: (mecze na sektorze C) - sobota, 11 grudnia

10:00 C SS Cyrkulatka - ADS Scorpions
10:20 C UKS Wilanowskie Wilki - Kelnerzy
10:40 C Mitra Warszawa - SS Cyrkulatka
11:00 C ADS Scorpions - UKS Wilanowskie Wilki
11:20 C UKS Wilanowskie Wilki - Mitra Warszawa
11:40 C Kelnerzy - ADS Scorpions
12:00 C SS Cyrkulatka - UKS Wilanowskie Wilki
12:20 C Mitra Warszawa - Kelnerzy
12:40 C ADS Scorpions - Mitra Warszawa
13:00 C Kelnerzy - SS Cyrkulatka

Grupa D: (mecze na sektorze D) - sobota, 11 grudnia

10:00 D Przyjaciele Sawika - KS Syfon
10:20 D The New Greenback - Sarnie Żniwo
10:40 D Chemik Bemowo - Przyjaciele Sawika
11:00 D KS Syfon - The New Greenback
11:20 D The New Greenback - Chemik Bemowo
11:40 D Sarnie Żniwo - KS Syfon
12:00 D Przyjaciele Sawika - The New Greenback
12:20 D Chemik Bemowo - Sarnie Żniwo
12:40 D KS Syfon - Chemik Bemowo
13:00 D Sarnie Żniwo - Przyjaciele Sawika

Grupa E: (mecze na sektorze A) - sobota, 11 grudnia

 
13:30 E FK Almaz - Cool Team
13:50 E Jar Jan - OKS Kolejorz Ełk
14:10 E FC Lumumby Łódź - FK Almaz
14:30 E Cool Team - Jar Jan
14:50 E Jar Jan - FC Lumumby Łódź
15:10 E OKS Kolejorz Ełk - Cool Team
15:30 E FK Almaz - Jar Jan
15:50 E FC Lumumby Łódź - OKS Kolejorz Ełk
16:10 E Cool Team - FC Lumumby Łódź
16:30 E OKS Kolejorz Ełk - FK Almaz

Grupa F: (mecze na sektorze B) - sobota, 11 grudnia

 

13:30 F KS Albatros Świdnik - FC Old Boys J&J
13:50 F FC Warsaw Team - Santoryn Nowinki
14:10 F FC Pekin - KS Albatros Świdnik
14:30 F FC Old Boys J&J - FC Warsaw Team
14:50 F FC Warsaw Team - FC Pekin
15:10 F Santoryn Nowinki - FC Old Boys J&J
15:30 F KS Albatros Świdnik - FC Warsaw Team
15:50 F FC Pekin - Santoryn Nowinki
16:10 F FC Old Boys J&J - FC Pekin
16:30 F Santoryn Nowinki - KS Albatros Świdnik

Grupa G: (mecze na sektorze C) - sobota, 11 grudnia

 

13:30 G Fizjoterapia Polska - Wybrzeże Klatki Schodowej
13:50 G AGD Marking - Grube Wióry
14:10 G Chłopaki z McDonalda - Fizjoterapia Polska
14:30 G Wybrzeże Klatki Schodowej - AGD Marking
14:50 G AGD Marking - Chłopaki z McDonalda
15:10 G Grube Wióry - Wybrzeże Klatki Schodowej
15:30 G Fizjoterapia Polska - AGD Marking
15:50 G Chłopaki z McDonalda - Grube Wióry
16:10 G Wybrzeże Klatki Schodowej - Chłopaki z McDonalda
16:30 G Grube Wióry - Fizjoterapia Polska

Grupa H: (mecze na sektorze D) - sobota, 11 grudnia

 

13:30 H Pal-Rob Płońsk - Edison Energia SA
13:50 H Zmarnowane Talenty - Zjazd
14:10 H Wesoła Ekipa - Pal-Rob Płońsk
14:30 H Edison Energia SA - Zmarnowane Talenty
14:50 H Zmarnowane Talenty - Wesoła Ekipa
15:10 H Zjazd - Edison Energia SA
15:30 H Pal-Rob Płońsk - Zmarnowane Talenty
15:50 H Wesoła Ekipa - Zjazd
16:10 H Edison Energia SA - Wesoła Ekipa
16:30 H Zjazd - Pal-Rob Płońsk

Grupa I: (mecze na sektorze A) - sobota, 11 grudnia

 

17:00 I Impuls FC - Reytan
17:20 I FC Hermes - KS Browarek II
17:40 I Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice Gdańsk - Impuls FC
18:00 I Reytan - FC Hermes
18:20 I FC Hermes - Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice Gdańsk
18:40 I KS Browarek II - Reytan
19:00 I Impuls FC - FC Hermes
19:20 I Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice Gdańsk - KS Browarek II
19:40 I Reytan - Rada Dzielnicy Ujeścisko - Łostowice Gdańsk
20:00 I KS Browarek II - Impuls FC

Grupa J: (mecze na sektorze B) - sobota, 11 grudnia

 

17:00 J Adampol Team Świdnik - FC Tornado UA
17:20 J Motive - RKS Huwdu
17:40 J Eleganckie Chłopaki - Adampol Team Świdnik
18:00 J FC Tornado UA - Motive
18:20 J Motive - Eleganckie Chłopaki
18:40 J RKS Huwdu - FC Tornado UA
19:00 J Adampol Team Świdnik - Motive
19:20 J Eleganckie Chłopaki - RKS Huwdu
19:40 J FC Tornado UA - Eleganckie Chłopaki
20:00 J RKS Huwdu - Adampol Team Świdnik

Grupa K: (mecze na sektorze C) - sobota, 11 grudnia

 

17:00 K Ogórki Zdzisława - FC Bizony
17:20 K FC Freedom - Tęcza Rzeszów
17:40 K Passovia Pasy - Ogórki Zdzisława
18:00 K FC Bizony - FC Freedom
18:20 K FC Freedom - Passovia Pasy
18:40 K Tęcza Rzeszów - FC Bizony
19:00 K Ogórki Zdzisława - FC Freedom
19:20 K Passovia Pasy - Tęcza Rzeszów
19:40 K FC Bizony - Passovia Pasy
20:00 K Tęcza Rzeszów - Ogórki Zdzisława

Grupa L: (mecze na sektorze D) - sobota, 11 grudnia

 

17:00 L ICON - Wine & Whisky Selection - East Crew
17:20 L IT Solution Factor - Ukrainian Vikings
17:40 L Atom Webski Sklep Koszalin - ICON - Wine & Whisky Selection
18:00 L East Crew - IT Solution Factor
18:20 L IT Solution Factor - Atom Webski Sklep Koszalin
18:40 L Ukrainian Vikings - East Crew
19:00 L ICON - Wine & Whisky Selection - IT Solution Factor
19:20 L Atom Webski Sklep Koszalin - Ukrainian Vikings
19:40 L East Crew - Atom Webski Sklep Koszalin
20:00 L Ukrainian Vikings - ICON - Wine & Whisky Selection

Grupa M: (mecze na sektorze A) - niedziela, 12 grudnia

 

10:00 M Pisanica Ełk - Ukraine United
10:20 M Niebrów Team Tomaszów Maz. - Przyjaciele z Boiska
10:40 M In-Plus Pojemna Halina - Pisanica Ełk
11:00 M Ukraine United - Niebrów Team Tomaszów Maz.
11:20 M Niebrów Team Tomaszów Maz. - In-Plus Pojemna Halina
11:40 M Przyjaciele z Boiska - Ukraine United
12:00 M Pisanica Ełk - Niebrów Team Tomaszów Maz.
12:20 M In-Plus Pojemna Halina - Przyjaciele z Boiska
12:40 M Ukraine United - In-Plus Pojemna Halina
13:00 M Przyjaciele z Boiska - Pisanica Ełk

Grupa N: (mecze na sektorze B) - niedziela, 12 grudnia

 

10:00 N Hutnik Tagomago.pl - Żółwiki
10:20 N Lemon Lambo Tomaszów Maz. - Korsarze
10:40 N Grottgera Team - Hutnik Tagomago.pl
11:00 N Żółwiki - Lemon Lambo Tomaszów Maz.
11:20 N Lemon Lambo Tomaszów Maz. - Grottgera Team
11:40 N Korsarze - Żółwiki
12:00 N Hutnik Tagomago.pl - Lemon Lambo Tomaszów Maz.
12:20 N Grottgera Team - Korsarze
12:40 N Żółwiki - Grottgera Team
13:00 N Korsarze - Hutnik Tagomago.pl

Grupa O: (mecze na sektorze C) - niedziela, 12 grudnia

 

10:00 O Galaktyczni Łuków - XYZ
10:20 O Shadows Team Tomaszów Maz. - Perła WWA
10:40 O FC Gorlicka - Galaktyczni Łuków
11:00 O XYZ - Shadows Team Tomaszów Maz.
11:20 O Shadows Team Tomaszów Maz. - FC Gorlicka
11:40 O Perła WWA - XYZ
12:00 O Galaktyczni Łuków - Shadows Team Tomaszów Maz.
12:20 O FC Gorlicka - Perła WWA
12:40 O XYZ - FC Gorlicka
13:00 O Perła WWA - Galaktyczni Łuków

Grupa P: (mecze na sektorze D) - niedziela, 12 grudnia

10:00 P Ustronie Radom - FC Brave Hearts
10:20 P KPolakowski League 6Th - Chłopcy z Bielan
10:40 P FC Kebavita - Ustronie Radom
11:00 P FC Brave Hearts - KPolakowski League 6Th
11:20 P KPolakowski League 6Th - FC Kebavita
11:40 P Chłopcy z Bielan - FC Brave Hearts
12:00 P Ustronie Radom - KPolakowski League 6Th
12:20 P FC Kebavita - Chłopcy z Bielan
12:40 P FC Brave Hearts - FC Kebavita
13:00 P Chłopcy z Bielan - Ustronie Radom

 

Faza pucharowa - niedziela, 12 grudnia:

1/16 finału:

13:30 Mecz 1 A1 - C2
13:30 Mecz 2 B1 - D2
13:30 Mecz 3 D1 - A2
13:30 Mecz 4 C1 - B2
13:50 Mecz 5 E1 - G2
13:50 Mecz 6 F1 - H2
13:50 Mecz 7 H1 - E2
13:50 Mecz 8 G1 - F2
14:10 Mecz 9 I1 - K2
14:10 Mecz 10 J1 - L2
14:10 Mecz 11 L1 - I2
14:10 Mecz 12 K1 - J2
14:30 Mecz 13 M1 - O2
14:30 Mecz 14 N1 - P2
14:30 Mecz 15 P1 - M2
14:30 Mecz 16 O1 - N2

 

1/8 finału:

15:00 Mecz A Zwycięzca meczu 1 - Zwycięzca meczu 2
15:00 Mecz B Zwycięzca meczu 3 - Zwycięzca meczu 4
15:00 Mecz C Zwycięzca meczu 5 - Zwycięzca meczu 6
15:00 Mecz D Zwycięzca meczu 7 - Zwycięzca meczu 8
15:20 Mecz E Zwycięzca meczu 9 - Zwycięzca meczu 10
15:20 Mecz F Zwycięzca meczu 11 - Zwycięzca meczu 12
15:20 Mecz G Zwycięzca meczu 13 - Zwycięzca meczu 14
15:20 Mecz H Zwycięzca meczu 15 - Zwycięzca meczu 16

 

1/4 finału:

15:50 1/4 Mecz A - Mecz C
15:50 1/4 Mecz B - Mecz D
15:50 1/4 Mecz E - Mecz G
15:50 1/4 Mecz F - Mecz H

 

1/2 finału:

16:20 1/2 Mecz 1 - Mecz 3
16:20 1/2 Mecz 2 - Mecz 4

Finał: godz. 17:05

Polecamy
Kontakt

Masz jakieś pytania związane z LIGĄ BEMOWSKĄ? Chciałbyś zapisać swoją drużynę do naszych rozgrywek? Napisz lub zadzwoń:

kontakt@ligabemowska.pl
Michał Burzyński 661 536 685
Dołącz do nas
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy