Zimowy Puchar 2020: terminarz
Zimowy Puchar Ligi Bemowskiej 2020 odbędzie się w dn. 12-13 grudnia (sobota-niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11.
Do fazy pucharowej przechodzą:
- wszystkie drużyny z 1. miejsc
- drużyna z 2. miejsca z najlepszym bilansem spośród drużyn z 2. miejsc w grupach rozegranych w sobotę (A-E)
- drużyna z 2. miejsca z najlepszym bilansem spośród drużyn z 2. miejsc w grupach rozegranych w niedzielę (F-N)
Faza grupowa:
Grupa A: (mecze na sektorze A) - sobota, 12 grudnia
09:00 | A | Pojemna Halina | - | KFC Chimerola |
09:25 | A | Olimpik | - | OMS |
09:50 | A | KFC Chimerola | - | OMS |
10:15 | A | Pojemna Halina | - | Olimpik |
10:40 | A | Olimpik | - | KFC Chimerola |
11:05 | A | OMS | - | Pojemna Halina |
Grupa B: (mecze na sektorze B) - sobota, 12 grudnia
09:00 | B | Chłopcy z Bielan | - | RKS Argus |
09:25 | B | KS Blizne | - | Argentina FC |
09:50 | B | RKS Argus | - | Argentina FC |
10:15 | B | Chłopcy z Bielan | - | KS Blizne |
10:40 | B | KS Blizne | - | RKS Argus |
11:05 | B | Argentina FC | - | Chłopcy z Bielan |
Grupa C: (mecze na sektorze C) - sobota, 12 grudnia
09:00 | C | Dynamo | - | Orły Wuja |
09:25 | C | Wrzeciono Team | - | Stara Lama |
09:50 | C | Orły Wuja | - | Stara Lama |
10:15 | C | Dynamo | - | Wrzeciono Team |
10:40 | C | Wrzeciono Team | - | Orły Wuja |
11:05 | C | Stara Lama | - | Dynamo |
Grupa D: (mecze na sektorze A) - sobota, 12 grudnia
11:40 | D | Reprezentacja LB | - | TS Kopernik |
12:05 | D | FC Zielony Alkobus | - | Bad Boys Zielonki |
12:30 | D | TS Kopernik | - | Bad Boys Zielonki |
12:55 | D | Reprezentacja LB | - | FC Zielony Alkobus |
13:20 | D | FC Zielony Alkobus | - | TS Kopernik |
13:45 | D | Bad Boys Zielonki | - | Reprezentacja LB |
Grupa E: (mecze na sektorze C) - sobota, 12 grudnia
11:40 | E | FC Ochota | - | FC Devs |
12:05 | E | Korsarze | - | Zmarnowane Talenty |
12:30 | E | FC Devs | - | Zmarnowane Talenty |
12:55 | E | FC Ochota | - | Korsarze |
13:20 | E | Korsarze | - | FC Devs |
13:45 | E | Zmarnowane Talenty | - | FC Ochota |
Grupa F: (mecze na sektorze A) - niedziela, 13 grudnia
08:30 | F | Hutnik Tagomago.pl | - | FC Franklin Club |
08:55 | F | Very Cherry | - | Ogórki Zdzisława |
09:20 | F | FC Franklin Club | - | Ogórki Zdzisława |
09:45 | F | Hutnik Tagomago.pl | - | Very Cherry |
10:10 | F | Very Cherry | - | FC Franklin Club |
10:35 | F | Ogórki Zdzisława | - | Hutnik Tagomago.pl |
Grupa G: (mecze na sektorze B) - niedziela, 13 grudnia
08:30 | G | Grottgera Team | - | UKS Południe Czosnów |
08:55 | G | FC Zaborów | - | Szybkie Bąki |
09:20 | G | UKS Południe Czosnów | - | Szybkie Bąki |
09:45 | G | Grottgera Team | - | FC Zaborów |
10:10 | G | FC Zaborów | - | UKS Południe Czosnów |
10:35 | G | Szybkie Bąki | - | Grottgera Team |
Grupa H: (mecze na sektorze C) - niedziela, 13 grudnia
08:30 | H | Wesoła Ekipa | - | ADS Scorpions |
08:55 | H | Ossownica | - | MDZ Team Grodzisk Maz. |
09:20 | H | ADS Scorpions | - | MDZ Team Grodzisk Maz. |
09:45 | H | Wesoła Ekipa | - | Ossownica |
10:10 | H | Ossownica | - | ADS Scorpions |
10:35 | H | MDZ Team Grodzisk Maz. | - | Wesoła Ekipa |
Grupa I: (mecze na sektorze A) - niedziela, 13 grudnia
11:10 | I | Narodowe Śródmieście | - | AC Pajace |
11:35 | I | FC Toruń | - | Almir Słupsk |
12:00 | I | AC Pajace | - | Almir Słupsk |
12:25 | I | Narodowe Śródmieście | - | FC Toruń |
12:50 | I | FC Toruń | - | AC Pajace |
13:15 | I | Almir Słupsk | - | Narodowe Śródmieście |
Grupa J: (mecze na sektorze B) - niedziela, 13 grudnia
11:10 | J | Chemik Bemowo | - | Hutnicza Ferajna |
11:35 | J | All4One | - | Pra Group |
12:00 | J | Hutnicza Ferajna | - | Pra Group |
12:25 | J | Chemik Bemowo | - | All4One |
12:50 | J | All4One | - | Hutnicza Ferajna |
13:15 | J | Pra Group | - | Chemik Bemowo |
Grupa K: (mecze na sektorze C) - niedziela, 13 grudnia
11:10 | K | FC Gorlicka | - | Goliat Leoncin |
11:35 | K | WawaLions | - | PrefBud-Tulewo |
12:00 | K | Goliat Leoncin | - | PrefBud-Tulewo |
12:25 | K | FC Gorlicka | - | WawaLions |
12:50 | K | WawaLions | - | Goliat Leoncin |
13:15 | K | PrefBud-Tulewo | - | FC Gorlicka |
Grupa L: (mecze na sektorze A) - niedziela, 13 grudnia
13:50 | L | Contra Szydłowiec | - | Nie Ma Mocnych |
14:15 | L | Królewscy | - | Wisła Podwierzbie |
14:40 | L | Nie Ma Mocnych | - | Wisła Podwierzbie |
15:05 | L | Contra Szydłowiec | - | Królewscy |
15:30 | L | Królewscy | - | Nie Ma Mocnych |
15:55 | L | Wisła Podwierzbie | - | Contra Szydłowiec |
Grupa M: (mecze na sektorze B) - niedziela, 13 grudnia
13:50 | M | Galaktyczni Łuków | - | Przyjaciele Sawika |
14:15 | M | Legion | - | Campeones Starachowice |
14:40 | M | Przyjaciele Sawika | - | Campeones Starachowice |
15:05 | M | Galaktyczni Łuków | - | Legion |
15:30 | M | Legion | - | Przyjaciele Sawika |
15:55 | M | Campeones Starachowice | - | Galaktyczni Łuków |
Grupa N: (mecze na sektorze C) - niedziela, 13 grudnia
13:50 | N | Pal Rob Płońsk | - | Un Mate |
14:15 | N | Zimbud Grodzisk Maz. | - | Atletico Pawłów |
14:40 | N | Un Mate | - | Atletico Pawłów |
15:05 | N | Pal Rob Płońsk | - | Zimbud Grodzisk Maz. |
15:30 | N | Zimbud Grodzisk Maz. | - | Un Mate |
15:55 | N | Atletico Pawłów | - | Pal Rob Płońsk |
Faza pucharowa - niedziela, 13 grudnia:
1/8 finału:
16:35 | Mecz I | A1 | - | F1 |
16:35 | Mecz II | B1 | - | G1 |
16:35 | Mecz III | C1 | - | H1 |
17:00 | Mecz IV | D1 | - | I1 |
17:00 | Mecz V | N1 | - | [sb]2 |
17:00 | Mecz VI | K1 | - | M1 |
17:25 | Mecz VII | L1 | - | J1 |
17:25 | Mecz VIII | E1 | - | [nd]2 |
1/4 finału:
18:00 | A | Mecz I | - | Mecz III |
18:00 | B | Mecz II | - | Mecz V |
18:25 | C | Mecz IV | - | Mecz VIII |
18:25 | D | Mecz VII | - | Mecz VI |
1/2 finału:
19:00 | - | Mecz A | - | Mecz B |
19:00 | - | Mecz C | - | Mecz D |
Finał: godz. 19:35